ОПОРА НАЗВАЛА ПЕРЕМОЖЦЯ ВИБОРІВ МЕРА КРАСНОАРМІЙСЬКА

01.12.2015 19:27

За паралельним підрахунком ОПОРИ та Комітетут виборців України, перемогу на виборах мера Красноармійська здобув кандидат-самовисуванець Руслан Требушкін.
Про це йдеться у повідомленні ОПОРИ.
Взявши до уваги звіти, отримані від спостерігачів, ОПОРА вважає, що результати підрахунку на виборчих дільницях загалом відображають волевиявлення виборців.
При цьому ОПОРА вказує, що оскільки на одній з дільниць (№141088) невстановленими особами було викрадено бюлетені, ОПОРА не може підтвердити результат голосування на одній з 37-ми виборчих дільниць.
Там переконані, що цей інцидент не вплине на результати виборів міського голови у Красноармійську, адже, за даними з дільниць, на яких результати підрахунку голосів встановлені, кандидат Требушкін отримав мінімум 79%.
З іншого боку, кількість викрадених бюлетенів та кінцеве рішення міської ТВК Красноармійська щодо виборчої дільниці №141088 може вплинути на те, які партії долають 5-ти відсотковий виборчий бар’єр, у зв’язку з чим, ОПОРА не може підтвердити кінцевий результат виборів до місцевих рад до відповідного рішення.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль