ГЛАВА МІНОБОРОНИ ФРН НЕ ВИКЛЮЧАЄ КООПЕРАЦІЇ З ЧАСТИНОЮ ВІЙСЬК УРЯДУ СИРІЇ

30.11.2015 20:21

Міністерка оборони ФРН Урсула фон дер Ляєн допускає потенційну співпрацю з частиною урядових військ Сирії для боротьби з ісламістами ІД в разі погодження перехідної фази від режиму Башара Асада.

Міністерка оборони Німеччини Урсула фон дер Ляєн не виключає потенційної кооперації із частиною урядових військ Сирії у боротьбі з бойовиками "Ісламської держави" в регіоні. Про це вона заявила в ефірі німецького телеканалу ZDF в неділю, 29 листопада. "Цілком зрозуміло, що майбутнього з (президентом Башаром - Ред.) Асадом немає", - цитує міністерку інформагенція dpa. - Однак у Сирії є частина військ, яку можна залучати (до борот ьби з ІД - Ред.) так само, як наприклад, в Іраку, де успішно було проведено тренування місцевих військ".

Фон дер Ляєн наголосила на необхідності перехідної фази від режиму Асада зі збереженням сирійської державності та уточнила, що "правильно було б говорити про сирійські війська, коли буде зрозуміло, що станеться із Асадом, коли перехідна фаза матиме розпочатися незабаром".
Нагадаємо, що міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус у спеціальній заяві, оприлюдненій у п'ятницю, 27 листопада, також говорив про можливість використання урядових військ Сирії у боротьбі з ісламістами. При цьому він уточнив, що такого роду співпраця можлива "лише в рамках політичного перехідного періоду".

comments powered by HyperComments

Последние