ІГОР ПАЛИЦЯ ПРОКОМЕНТУВАВ СВОЮ НОВУ ПОСАДУ В ОБЛРАДІ

30.11.2015 12:18

Ігор Палиця, якого вчора обрали головою облради, подякував колегам за довіру та заявив, що насамперед збирається помирити тих, хто пройшов у раду від різних політичних сил. Адже, на його думку, рада має працювати тільки в економічних питаннях. Нагадаємо, Ігор Палиця є членом політради «Українського об'єднання патріотів – «УКРОП».

«Для мене це - приємна новина, що мені повірили депутати й довірили цю посаду. Перемога є, я задоволений тим, що нашій політичній силі й мені повірили. Будемо надалі працювати. Основне – це «зшити» нашу обласну раду, повністю забрати звідси політику. Так, я хочу, щоб тут не було політики, щоб усі партії працювали тільки по економічних питаннях - для виборців, для області, для тих, хто їм повірив. Тому для мене насамперед важливо помирити тих, хто йшов по різних політичних силах – тільки на благо регіону і тих, хто нас обрав», - сказав Ігор Палиця.
Нагадаємо, новообрана Волинська обласна рада провелала перше засідання вчора, 26 листопада, у повному складі – 64 депутати. Головою облради обрали Ігоря Палицю - за нього віддали голоси 39 із 64 депутатів.

comments powered by HyperComments

Последние