ЗМІНА ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ПО ОКРЕМИХ МАРШРУТАХ

30.11.2015 08:52

На сьогодні в тарифах на багатьох маршрутах режиму маршрутного таксі КП «Київпастранс» відсутня складова оновлення рухомого складу. На маршрутах з тарифами 3,00-4,00 грн. (в залежності від довжини маршруту) підприємство працює на межі рентабельності. На відміну від приватних перевізників, які підвищили ціни в березні поточного року, наше підприємство на зазначених маршрутах утримує по суті соціальні тарифи. Про це повідомляє прес-служба КП «Київпастранс».

Такий стан призводить до відсутності коштів на відновлення рухомого складу, і КП «Київпастранс» може поступово втратити позиції на ринку пасажирських перевезень у режимі маршрутного таксі. Робота автобусів режиму маршрутного таксі дає підприємству змогу частково компенсувати збитки від обслуговування автобусних маршрутів звичайного режиму за регульованими тарифами та забезпеченням пільгових перевезень у повному обсязі.

КП «Київпастранс» змушене підвищити тариф на перевезення на окремих автобусних маршрутах режиму маршрутного таксі на 0,5-1,0 грн.

У відповідності до статті 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» тарифна політика на автомобільному транспорті має задовольняти підприємницький  інтерес, забезпечувати розвиток автомобільного транспорту, стимулювати впровадження  новітніх технологій  перевезень, застосування сучасних типів транспортних засобів.

comments powered by HyperComments

Последние