В.ШОКІН ЗАБОРОНИВ ІНСПЕКТУВАТИ ГПУ ЗСЕРЕДИНИ – НАРДЕП

27.11.2015 14:47

Представники посольства США в Україні запропонували генеральному прокурору України Віктору Шокіну створити внутрішню інспекцію, яка буде розслідувати корупцію усередині прокуратури. Але зрештою генпрокурор не дав цього зробити. Про це в ефірі телеканалу "1+1" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм, передає УНН.
"Вони написали закон, написали положенння, і передали в Адміністрацію президента і кажуть: "Не хочете змінити Шокіна? Ми розуміємо. Але давайте хоча б корупцію у прокуратурі почистимо", - передає депутат.
За його словами, згідно з цим положенням, людина, яка мала керувати внутрішньою інспекцією, підпорядковувалась би не генпрокурору, а одному з його заступників, і була б незалежною.
"Що зробилося далі? Пан Шокін із своїм заступником взяли це положення і почистили його. І тепер ця інспеція має підпорядковуватися генеральному прокурору", - сказав М.Найєм.
Депутат сказав, що з огляду на цю ситуацію, він не може голосувати за запропоновані президентом зміни у Конституцію, згідно з якими парламент позбавляється права висловлювати недовіру генпрокурору.

comments powered by HyperComments

Последние