ВЕСІЛЬНИЙ ФОТОГРАФ

27.11.2015 03:19

 

Професійний відеооператор і фотограф на весілля, ювілей, день народження в Солнечногорську, Зеленограді, Істрі, Клину та Москві - Андрій Гудів. Збережіть найщасливіші моменти Вашого життя у найвищій якості виконання, разом з AndreStudiA. Свіжі новини, "живі" відгуки і питання на моїй сторінці ВКОНТАКТЕ. Про мене кажуть, що роблю я це професійно, яскраво і класично елегантно! Володію технікою репортажної і постановочної відео - фото зйомки. За багаторічний досвід роботи і відвідувань майстер-класів освоїв такі жанри як весільна фотографія, сімейна і дитяча фотографія. Фото і відео моя основна і улюблена діяльність, і тому в будь-якому важливому урочистому заході, будь то весілля, ювілей, презентація проявляю ініціативу і творчість, визначаючи кращий сценарій для зйомки. Допомагаю визначати місця і положення для учасників подій, щоб відобразити Ваші почуття перед об'єктивом по-різному. Детальніше дивіться на сайті " свадебный фотограф зеленоград недорого ".  Брати участь зі мною у фотосесії або відеозйомці приємно і легко, безтурботно і весело. А значить у результаті Ви отримуєте свою неповторну казку - фотографії, відеокліпи та фільми, наповнені сценами з великою кількістю ніжності, гумору, натхнення, блиску, чарівництва і Любові! При зустрічі, де ми створимо перший емоційний контакт, я із задоволенням покажу більше фотографій і відео ніж на сайті, допоможу визначиться зі сценарієм весільної зйомки.


Фотопослуги
Найпопулярніша послуга AndreStudiA - весільний фотограф і відеозйомка на весілля (Зеленоград, Москва, Солнєчногорськ, Істра, Клин, Дмитров) - це вигідно і недорого. Дитяча фотосесія, фотозйомка ювілеїв та ін. Святкових заходів. Фотограф за індивідуальним замовленням. DSLR відеозйомка (зйомка на фотоапарат). Фотокорекція і художня ретуш фотографій. Монтаж слайд шоу. Фотозйомка випускного вечора і в дитячому садку (ранків)

Відеопослуги
Чудова весільна відеозйомка в місті Зеленограді, Істрі, Солнечногорську, Клину, Дмитрові, Москві і області. Здійснюю відеозйомку не тільки весілля, але і випускного, а також у дитячому садку (ранків). Ювілеї, святкові заходи і за індивідуальним замовленням. Монтаж фільму і оригінального кліпу з різними рівнями складності від простої склейки кадрів, до застосування спецефектів, кольорокорекції і музичного фону.

Цифрова постобработка
Стильний фотограф (Москва або Зеленоград або в Істрі) пропонує послуги по цифровій обробці Ваших фото і відео. Відеомонтаж домашнього відео з матеріалів і за проектом замовника. Реставрація фотографій. Реставрація старих, потертих та відсканованих фото. Цифрова обробка фотографій замовника. Фотодрук на DVD або Blu-Ray диску.

comments powered by HyperComments

Последние