АГЕНТСТВО ПО ПРОДАЖЕ КВАРТИР

27.11.2015 02:48

У базі Агентства - широкий вибір об'єктів міської, заміської та зарубіжної нерухомості, а також земельних ділянок. Якщо нашого відвідувача цікавить оренда нерухомості в Москві - ми надамо повний каталог об'єктів, які здаються в справжній момент, і допоможемо якнайскоріше орендувати необхідне, оформивши всі документи. Те ж саме стосується покупки будь-якого об'єкта. Якщо ж цікавить можливість здати або продати об'єкт - його настільки ж швидко розмістять на ефективних рекламних майданчиках, і представлять потенційним покупцям найкращим чином.

Вибираючи наше агентство з продажу та оренди нерухомості, Ви зможете скористатися досвідом, накопиченим майже за два десятиліття успішної роботи компанії.
Наші іпотечні брокери працюють з усіма кредитними організаціями Москви і підберуть для Вас економічно вигідну іпотечну програму. Дивіться детальніше "агентство по продаже квартир ". Також dmmt.ru пропонує послуги довірчого управління об'єктами нерухомості, організацію та супровід угод купівлі-продажу з об'єктами комерційного призначення, брокеридж по здачі в оренду торгових та офісних приміщень.

Наші фахівці - це виключно грамотні й чуйні люди, вони завжди допоможуть вибрати оптимальний варіант угоди, підказати найбільш вдале рішення в складній ситуації. Вони досконально знають свою роботу, орієнтуються навіть у дрібницях, завжди гранично точно працюють з документами. На досвід цих людей і їх знання роботи можна сміливо покластися!
Агентство є дійсним членом Російської Гільдії Ріелторів, Асоціації Ріелторів.

Всі фахівці dmmt.ru пройшли навчання та атестацію відповідно до Національного стандарту «Ріелторська діяльність. Послуги брокерські на ринку нерухомості. Загальні вимоги до кваліфікації «Брокер з нерухомості» і в своїй практичній роботі використовують норми цього стандарту і Кодексу етики членів Асоціації ріелторів СПб і ЛО.

Звертаючись в dmmt.ru, Ви можете бути впевнені, що операція буде проведена в повній відповідності з російським законодавством, у супроводі кваліфікованих юристів, в найкоротші терміни і за вигідною для Вас ціною.

Продаж і оренда нерухомості в Москві
Іноді угоди з нерухомістю ускладнюються різними додатковими аспектами і проблемами. Так, наприклад, буває дуже складно розселити комунальну квартиру, знайшовши консенсус з усіма її власниками і мешканцями. Але наші фахівці легко справляються і з подібними завданнями, за виконання яких не беруться багато інших компаній, вважаючи їх невигідними і збитковими для себе. Складне завдання в нашому розумінні - це не додаткова безкоштовна робота, а нові можливості для росту і розвитку, і тому ми беремося за виконання таких з задоволенням.
Ми працюємо тільки в рамках російського законодавства, здійснюючи виключно законні угоди з продажем та орендою нерухомості. Всі співробітники нашого агентства є атестованими фахівцями, і працюють в межах норм етики і також згідно із законодавством, грамотно і якісно. Якщо Ви шукаєте в Москві агентство, оренда квартир і продаж об'єктів нерухомості в якому ведеться не тільки швидко і на вигідних умовах, але й грамотно, якісно, чесно - звертайтеся до нас! Ми допоможемо зробити будь-які угоди, пов'язані з продажем або орендою нерухомості.

comments powered by HyperComments

Последние