КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ "ТОТАЛ-КЛИН"

27.11.2015 02:25

 

Клінінгова компанія "Тотал-клин" більше п'яти років надає клінінгові послуги в Краснодарському краї і ЮФО. Ми виконуємо професійне прибирання офісних, торгових, складських, виробничих приміщень, навчальних установ, автосалонів, ресторанів, санаторіїв, фітнес-центрів, аеропортів і вокзалів, банків і кінотеатрів. На даний момент в нашій компанії працює більше 40 співробітників. Детальніше дивіться на нашому сайті " ежедневная уборка офисов ". Ми обслуговуємо будівлі і території загальною площею більше 30000 м2. Завжди до Ваших послуг професійна мобільна бригада. Особливістю нашої компанії ми вважаємо відповідальність, оперативність і увага до дрібниць.


Місця загального користування

Будь-яке адміністративне будівлю, навчальний заклад, бізнес-центр, гіпермаркет, магазин, офіс, вимагає професійного підходу до прибирання приміщень. Можна сказати, що чистота і доглянутість Вашої нерухомості - це обличчя вашого бізнесу. Наша компанія більше п'яти років надає такі послуги, як комплексна, щоденне прибирання будинків і приміщень різного призначення.

Прилегла територія

Догляд за прилеглою територією - це процес, що вимагає багато часу, сил, професійних навичок і застосування спецтехніки. Хтось намагається виконувати ці роботи самостійно, інші ж користуються послугами клінінгової компанії тим самим позбавляючи себе від безлічі клопоту. При необхідності наша компанія надає послуги озеленювача.

Хімчистка килимових покриттів та м'яких меблів

Хімчистка килимових покриттів і м'яких меблів, проводиться нашими кваліфікованими співробітниками на високотехнологічному оборудованіі.В результаті хімчистки поверхні, з неї видаляються частинки бруду, пилу і патогенні мікроорганізми. Всі засоби для чищення гіпаллергенни і мають відповідні сертифікати та ліцензії.

 

Магазини

Професійний підхід до прибирання торговельних площ відіграє велику роль. Гідний зовнішній вигляд Вашого магазину залежить не тільки від декораторів але і від того наскільки регулярно і якісно проводиться прибирання. Професійне прибирання - це процес, що вимагає певних знань і досвіду. Наша компанія маючи великий досвід у наданні подібних послуг, швидко і ефективно організовує прибирання ваших торгових площ.

Щоденне прибирання офісів

Щоденна, періодичне прибирання офісних приміщень проводиться співробітником клінінгової компанії за заданим графіком, згідно розробленому нашими фахівцями технічним завданням, під контролем нашого курирує менеджера. При необхідності ми організуємо постачання санітарних приміщень гігієнічними витратними матеріалами.

Миття вікон, вітражів фасадів

За час роботи в сфері клінінгових послуг, ми досконало вивчили даний вид діяльності. Бригада професійних альпіністів готова підкорити фасади будь-якої складності. Наші ціни на миття вікон і фасадів демократичні, при цьому якість надаваних нами послуг не викликає сумнівів.

comments powered by HyperComments

Последние