КУПИТЬ БРП

27.11.2015 01:46

Не знаю точно, чи думав Генрі Форд про те, що його фірма приречена на довгі роки успішного життя, але, тим не менш, пройшло більше ста років, а компанія живіший за всіх живих, і, незважаючи на всі кризи, щоразу оновленої повстає з попелу, як знаменита птах Фенікс.

У цьому плані також цікава історія нашого найголовнішого партнера французької компанії Schneider Electric, засновники якої ще в 19 столітті поставляли в Санкт-Петербург ковані металеві огорожі для мостів і набережних нашої північної столиці. А сьогодні Schneider Electric є однією з найбільших мультинаціональних корпорацій планети в області виробництва електрообладнання на різні види напруги, комплексних систем автоматики і телемеханіки, а також розробником сучасних проектних рішень в галузі електроенергетики.

Ну, і, якщо відкинути убік отже всім зрозумілі завдання організації бізнесу (за Марксом - видобуток прибутку і надприбутки), то можна сміливо припустити, що однією з вищих цілей існування будь-якого підприємства треба вважати створення невмирущого бренду. Детальніше про продукцію дізнайтесь в розділі  "купить брп". Який з цього висновок - очевидно, простий: у фірмі повинні працювати люди з мізками, добре вміють бачити перспективу розвитку економіки країни, здатні відчувати світові тренди в області технічного прогресу. Відома торговельна марка підприємства - це вже половина того тексту, в якому ми хотіли б розповісти про свою місію.

Весь наш з вами життєвий досвід показує, чи ми робимо побутову техніку (як Siemens, на додачу до всієї гамі основний промислової продукції), випускаємо ми духи Chanel або ще щось інше, важливо головне: за всім цим повинна стояти потужна і одночасно гнучка система організації бізнесу і виробництва, здатна швидко реагувати на сучасні виклики глобальної економіки.

А далі знову все просто - сильна організація повинна мати свій дух і добре мотивованих компетентних менеджерів, відданих своїй справі, що працюють на ідею розвитку бізнесу.

Якщо вам стало все зрозуміло, то висновок напрошується тільки один: головною нашою метою в даний час є створення стійкої роботи всіх підприємств, що входять в структуру ЕЗОІСа. Причому основа взаємодії наших структурних одиниць повинна базуватися на впровадженні методів сучасного бізнеспроцессного підходу до управління всім нашим справою.

Сталий розвиток наших компаній.
Значне поліпшення матеріального становища всіх трудящих, зайнятих роботою в наших компаніях.
Своєчасний і якісний випуск нашої промислової продукції.
Зміцнення наших позицій на ринку енергетики в області поставки мережевих споруд та електрообладнання.
Повернувшись до початку свого живого слова, ще раз хочу сказати, тільки великі ідеї народжують великі справи, ідея є, була і буде - хотілося б разом з усім колективом втілити її в життя!

comments powered by HyperComments

Последние