ЯКІ БУВАЮТЬ БОРОДАВКІ ?

27.11.2015 01:12

Бородавки бувають різних видів: плоскі, ниткоподібні, звичайні, підошовні. Локалізуються теж на різних місцях. Досить часто зустрічаються бородавки на обличчі, шиї. Не рідкість - бородавки на ногах, підошвах, ступнях. Але найчастіші місця розповсюдження бородавок - це руки. Що стосується віку, то найчастіше бувають бородавки у дітей, підлітків і молодих людей. У дорослих теж можуть бути бородавки, хоча значно рідше. Причини появи бородавок у дітей можуть бути і вродженими: зараження у внутрішньоутробному періоді або під час пологів.

Чому з'являються бородавки на обличчі?
Причини появи бородавок на обличчі такі ж, як і бородавок іншої локалізації: вірус папіломи і зниження імунітету. Безпосередньо ж поява цих бородавок викликають наступні чинники:

Недотримання особистої гігієни.
Використання предметів індивідуального користування інших людей.
Пошкодження шкіри обличчя.
Цукровий діабет, вагітність.
Через предмети, на яких знаходиться вірус, він потрапляє в організм і обгрунтовується там, де йому «зручно». Потрапивши на руки, він може бути легко перенесений на шкіру обличчя, якщо є звичка чіпати обличчя. Дивіться детальніше " бородавки удаление ". Розчісування прищів, мікротравми при голінні - вхідні ворота для вірусу. Бородавки на обличчі можуть поширюватися досить швидко, так як часто на обличчі утворюються плоскі бородавки, які мають тенденцію до множинності. Причини появи плоских бородавок такі ж, як і інших видів, різниця лише в різновиду вірусу.

Руки - часта локалізація бородавок
Бородавки на руках часто виникають люди, заняття чи професія яких пов'язані з постійним подразненням шкіри рук, частими мікротравмами. Роздратуванням може бути робота на холоді, у вологому середовищі, з шкідливими речовинами. Часто страждають від бородавок люди, які займаються забоєм худоби і обробленням м'яса. Існує навіть спеціальний термін «бородавка м'ясника».

Причини появи бородавок на пальцях рук можуть ховатися за рукостисканнями, «обміном» вірусами в громадському транспорті і громадських приміщеннях (дверні ручки, поручні сходів і ескалаторів).

Чому з'являються бородавки на ногах?
Найчастіше причини появи бородавок на ногах - контакт із зараженою поверхнею. Це відбувається в таких місцях, як лазні та сауни, басейни. Досить пройтися босоніж, і через мікротравми або тріщини вірус виявляється в шкірі. У такій вологому середовищі організм особливо вразливий. Після банних процедур, плавання в басейні шкіра наситила вологою і легше травмується.

ЛіцоПрічіни появи підошовної бородавки - це ще й тісний або незручне взуття, підвищена пітливість, погана гігієна ніг.

Отже, основні причини появи бородавок - це їх збудник і падіння імунітету. Значить, для профілактики непогано було б мінімізувати ймовірність проникнення вірусу і підтримати захисні сили організму. Не варто зайвий раз братися за поручні та перила в громадських місцях, краще ходити в лазню або басейн в спеціальному взутті, слід суворо дотримуватися правил особистої гігієни, свої власні та членів сім'ї.

Які б не були причини виникнення бородавок, це сигнал організму про якесь неблагополуччя. Можливо, він потребує підтримки. Не завжди варто конкретно з'ясовувати причини появи бородавок, набагато важливіше правильно організувати своє життя, і тоді організм сам з ними впорається. Хоча сучасна медицина пропонує безліч методів і способів позбавлення від бородавок.

comments powered by HyperComments

Последние