АПЛІКАТОРИ ЛЯПКО - ЕЛАСТИЧНІ ПЛАСТИНИ

27.11.2015 00:49

Аплікатори Ляпко - це еластичні пластини і валики, виготовлені з гуми медичного призначення, на якій зафіксовані голки. Складаються вони з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота, а при необхідності, інших металів, в різних корисних поєднаннях. У гумовій основі навколо голок і по краях аплікатора є обмежувальні виступи, підвищують стійкість і надійність кріплення голок і оберігають шкіру від пошкодження. Особливо важливо, що голки аплікаторів, стикаючись зі шкірою, не ушкоджують її. Купити аплікатори і масажери Ляпко ви можете в інтернет-магазині Техномед без вихідних.


Принцип дії


Аплікатор Ляпко впливає на шкірні рецептори, точки і рефлекторні зони, викликаючи адекватні реакції організму. Включає імунну систему в роботу, дає їй додаткові сили для успішної боротьби з хворобою. Крім того, включається механізм множинних уколів біологічно активних точок, розташованих на шкірі, які, підсумовуючись, дають команду гіпофізу на виділення ендорфінів - природних знеболюючих речовин організму. Таким чином, стикаючись зі шкірою, голки стимулюють викид внутрішніх ліків людини, включаючи в роботу «внутрішнього лікаря» людини. Детальніше дивіться в розділі " ляпко аппликатор ".Ляпко в різних його модифікаціях: пластини, валики, пояси, стрічки та костюми. Кожен різновид продукції, а її найменувань близько 50, максимально відповідає вимогам і комфорту споживачів - існують аплікатори різного розміру або діаметра, з кроком голок від 3,0 до 10,0 мм. Аплікатори призначені для «аплікацій» на будь-які ділянки тіла, найчастіше на область спини (наприклад, при болях у суглобах або в попереку, остеохондрозі, остеопорозі, артриті, артрозі). Також це захворювання нервової системи, серця і судин, органів дихання, травлення, акушерство, жіночі хвороби, шкірні хвороби, урологія, стоматологія, ендокринні захворювання. Крім того, аплікатори ефективні при знятті абстинентного синдрому при алкоголізмі та табакокурінні. Для відновлення життєвого тонусу, гарного настрою і працездатності.

 

Аплікатори Ляпко схвалені МОЗ України, рекомендовані до медичної практики, внесені до реєстру виробів медичного призначення України за № 784/99, згідно з наказом МОЗ України № 174 від 14.07.99 р


Багато небезпечні захворювання можуть бути запобігти Вашими діями. Для цього необхідно регулярно виконувати фізичні вправи, правильно харчуватися, не курити, обмежити кількість алкогольних напоїв, систематично перевіряти рівень холестерину і контролювати свій артеріальний тиск. Дотримання цих рекомендацій і використання аплікаторів Ляпко, допоможуть будь-якій людині вести повноцінний спосіб життя, зберігати форму і молодість довгі роки.

 

Перш ніж почати лікування аплікаторами Ляпко, не забудьте проконсультуватися з лікарем і встановити точний діагноз!

comments powered by HyperComments

Последние