АЛЛЕРГОЛОГ ДЕТСКИЙ

27.11.2015 00:38

Дитячий алерголог-імунолог займається профілактикою, діагностикою та лікуванням алергічних захворювань і патологій захисних реакцій організму. Для збереження його цілісності та біологічної індивідуальності необхідно постійно підтримувати імунітет в здоровому стані.

Імунна система майбутнього людини починає формуватися вже в перші тижні вагітності і продовжує розвиватися після його народження. У перші роки життя захисні механізми дитини ще недостатньо сильні і потребують додаткової підтримки і зміцнення. Тому дорослий фахівець в алергології та імунології стикається в своїй роботі з дещо іншими патологіями, ніж алерголог дитячий. Фахівці Дитячої клініки ЕМС - це лікарі найвищого рівня підготовки з великим досвідом роботи саме з дітьми.

Серед захворювань, лікуванням яких займається лікар-алерголог, дитячий атопічний і контактний дерматит, екзема, кропив'янка, в тому числі сонячна і лікарська, набряк Квінке, астма, поліноз, бронхіальна астма, анафілактичний шок.

З перших місяців життя у дитини може виникнути алергічна реакція на той чи інший подразник, в якості якого найчастіше виступає білок. Детальніше дивіться в розділі "аллерголог детский в москве". Як правило, основними ознаками захворювання є сухість або почервоніння шкіри. Подібні патології виліковуються фахівцями нашої клініки досить просто: для годуючої мами дитячий алерголог складає індивідуальну дієту, для дитини на штучному вигодовуванні - підбирає спеціальну суміш.

Досить часто симптоми алергічної реакції збігаються з симптомами інших захворювань. Батьки не загострюють на них особливої уваги і вважають одужання можливим без відвідування дитячого лікаря-алерголога. Однак подібне ставлення може погіршити стан дитини: хвороба може затягтися і навіть зажадати хірургічного втручання. Правильне лікування зможе підібрати тільки кваліфікований алерголог-імунолог. Дитячий організм особливо чутливий до факторів навколишнього середовища, і батькам слід пам'ятати про це і пильно стежити за самопочуттям дитини.

Ми настійно рекомендуємо вам звернутися за консультацією до дитячого алерголога, якщо ви стали помічати такі симптоми:

регулярна закладеність носа (у дітей старше двох років зустрічається ранкова закладеність носа, яка проходить протягом дня);
свербіж, сухість шкіри, поява висипу;
багаторазове чхання (4-5 разів підряд);
набряклість очей, сльозотеча;
свербіж в носі, свербіння століття;
часті ГРЗ.
Допомога кваліфікованого дитячого лікаря-алерголога в Москві надає наша дитяча поліклініка. Алерголог проведе огляд дитини і підбере оптимальний тип дослідження для виявлення причини захворювання.

Лікарі Дитячої клініки ЕМС проводять десятки видів аналізів і діагностичних процедур.
Залежно від результатів проведених аналізів лікар-алерголог складе індивідуальну програму імунокорекції, засновану на різних видах терапії.
Алергологи-імунологи Дитячої клініки ЕМС також розроблять особливу дієту для дитини, нададуть докладні рекомендації для батьків, чиї діти страждають від астми або атопічного дерматиту, а в разі необхідності проведуть вакцинопрофілактику.

comments powered by HyperComments

Последние