ТАЛІБИ ЗАХОПИЛИ В АФГАНІСТАНІ МОЛДАВСЬКИЙ ВЕРТОЛІТ

25.11.2015 18:46

Міністр внутрішніх справ Молдови Олег Балан заявив, що таліби захопили в Афганістані молдавський вертоліт з пасажирами.
Про це він повідомив журналістам у вівторок ввечорі, передає "Інтерфакс-Україна".
Згідно з попередніми даними, таліби стріляли по вертольоту, який здійснив вимушену посадку.
"Вся інформація поки перевіряється. Все це дуже складно, так як Молдавія не має посольства ні в Афганістані, ні в інших країнах регіону. Згідно з інформацією, якою ми володіємо, вертоліт був обстріляний талібами, після чого здійснив вимушену посадку на території провінції Фарьяб, що знаходиться під контролем бойовиків терористичної організації "Талібан", - повідомив Балан.
За попередньою інформацією, на борту знаходилася 21 людина. Серед них 18 представників влади Афганістану і троє членів екіпажу, які є громадянами Молдови. Їх доля поки невідома.
За його словами, в полоні у терористів знаходяться 18 осіб, а три людини загинули при обстрілі вертольота і захопленні полонених.
В даний час сім вертольотів приватних молдавських компаній беруть участь у миротворчій операції в Афганістані під егідою ООН. Вони беруть участь у перевезенні вантажів, біженців та представників міжнародних організацій.
У свою чергу прес-секретар міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Анна Табан повідомила, що МЗС Молдови запросив інформацію про молдавський вертоліт в Афганістані через представництво Молдавії при ООН.

comments powered by HyperComments

Последние