МІНЕНЕРГОВУГІЛЛЯ БУДЕ РЕКОМЕНДУВАТИ УРЯДУ ПРОДОВЖИТИ УГОДУ НА ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ У КРИМ

25.11.2015 08:27

Міненерговугілля буде рекомендувати уряду продовжити угоду на постачання електроенергії в Крим. Про це міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив в ході брифінгу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Я не буду наполягати, але буду рекомендувати", - сказав він.

Раніше сьогодні міністр повідомив, що питання продовження контракту на поставку електроенергії в окупований Крим вирішить Кабмін. Міністр також зазначив, що в рамках контракту припинення поставок електроенергії на півострів, ймовірно, буде кваліфікуватися як форс-мажор.

Новини за темою: Учасники блокади обіцяють допустити ремонтників до ЛЕП за умови розрізу проводів, що забезпечують Крим, - "Укренерго"
Нагадаємо, в кінці 2014 р. ДП "Укрінтеренерго" і "Інтер РАО" підписали контракт на постачання електроенергії з Росії. Контракт набув чинності з 30 грудня 2014 р.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зажадав від міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина пояснити підписання ДП "Укрінтеренерго" і російським "Інтер РАО" контрактів щодо постачання електроенергії, зокрема, роз'яснити, чому в контракті Крим позначений як "Кримський федеральний округ Російської Федерації", так як це можна розцінювати як визнання Україною російської приналежності півострова.

comments powered by HyperComments