БРИТАНІЯ ОЗБРОЇТЬСЯ НА $270 МІЛЬЯРДІВ ЗА ДЕСЯТЬ РОКІВ

23.11.2015 19:02

Велика Британія витратить на закупівлю нової військової техніки 178 млрд фунтів стерлінгів (майже 270 млрд доларів США).

Про це повідомив прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, передає The Telegraph.

«Уряд оголосить про плани інвестувати більше £ 178 млрд у закупівлю військової техніки протягом наступного десятиліття, у тому числі двох ескадрилій винищувачів "Тайфун", 39 літаків з системою "Стеллс", 9 протичовнових літаків та дронів нового покоління», - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, Кемерон анонсував реструктуризацію армії Великобританії з метою створення двох «ударних бригад» чисельністю по 5 тисяч солдатів для швидкого реагування на терористичні та інші загрози для країни.

Британський уряд також збільшить фінансування боротьби з тероризмом на третину до £ 15 млрд, плануючи удосконалити заходи щодо виявлення підозрілих пасажирів при перетині кордону, забезпечити нові способи безпеки кордонів та для вирішення проблеми контрабанди зброї.

За словами Кемерова, витрати на сили спеціального реагування зростуть на £ 2 млрд.

«Я хочу, щоб британський народ знав, що його уряд розуміє національну безпеку і що ми будемо приймати всі необхідні заходи, щоб зберегти нашу країну в безпеці», - пообіцяв британський прем’єр.

Велика Британія, яка в липні заявила, що візьме на себе зобов'язання про оборонні витрати у 2% ВВП протягом наступних п'яти років, як того вимагає НАТО, зменшила витрати на оборону приблизно на 8% у реальному вираженні з 2010 року, щоб скоротити рекордний дефіцит бюджету.

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль