«ПОЗИТРОН» - ПРОВІДНИЙ ВИРОБНИК ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ.

23.11.2015 06:47

«Позитрон» - провідний виробник електротехнічної промисловості. Всі розроблені технології та випускається продукція мають відповідні патенти, сертифікати якості, пройшли відповідні випробування, що підтверджують надійність обладнання. З недавнього часу асортимент продукції ВАТ «Позитрон» розширився М2М пристроями для бездротової передачі даних: 3G роутерами і GSM терміналами для промислового застосування. Детальніше дивіться за посиланням "позитрон". Дана продукція вже впевнене зайняла свої позиції на М2М ринку і користується підвищеним попитом серед споживачів.
Області застосування таких пристроїв
Системи моніторингу та управління рухомими об'єктами автомобільного та залізничного транспорту
Системи моніторингу та управління нерухомими віддаленими об'єктами (промислова автоматизація, «Розумний будинок» і т.д.)
Телеметрія
Телемеханіка
Системи контролю доступу
Охоронні системи (протипожежна сигналізація, контроль рівня води та ін.)
Вендингові системи (охорона і телематика)
Мобільний доступ в Інтернет
ЛНПО «Позитрон» випускав електронні компоненти в т.ч. металооксидних варистори і техніку спеціального призначення для МО РФ, а з товарів народного споживання вперше в нашій країні був освоєний серійний випуск кольорових малогабаритних телевізорів і відеомагнітофонів.
У 1993 році ЛНПО перетворилося в Відкрите Акціонерне Товариство «Позитрон».
ЛНПО «Позитрон» був найбільшою фірмою вітчизняної радіоелектроніки і після кардинальної реорганізації основного виробництва, по закінченні чотирнадцяти років з дня створення Акціонерного товариства, можна говорити про те, що «Позитрон» - провідний виробник електротехнічної промисловості.
Саме ВАТ «Позитрон» розробив технологію намотування труб з вакуумною просоченням склотканини епоксидним компаундом, спосіб герметизації внутрішньої порожнини ізоляторів, і ряд інших ноу-хау.
Створена технологія виробництва полімерних електротехнічних конструкцій стала початковою ланкою масштабної програми «Позитрону» і дозволила налагодити промисловий випуск нелінійних обмежувачів перенапруги в полімерних корпусах (ОПНп), полімерних покришок для елегазових вимикачів і ізоляторів.
Науково-технічне співробітництво з провідними інститутами: СПбГПУ (Санкт-Петербурзький Державний Політехнічний Університет), ВАТ «УкрНДІВ» (Науково-Дослідний Інститут високовольтної апаратури), ГУП «ВЕІ» (Всеросійський Електротехнічний Інститут ім. В.І. Леніна), НДЦ 26 ЦНДІ МО РФ (Науково-Дослідний Центр 26 Центрального Науково-Дослідного Інституту Міністерства Оборони Російської Федерації), ВАТ «ВНІІЕ» (Всесоюзний Науково-Дослідний Інститут Електроенергетики), Асоціація сертифікації «Російський регістр», МІЕЕ (Московський Інститут енергобезпеки та енергозбереження), дозволило розробити програму заміни вентильних розрядників на обмежувачі перенапруг для збереження ресурсу ізоляції застарілого обладнання, і ряд методичних вказівок щодо вибору та встановлення енергообладнання.
Всі розроблені технології та випускається продукція мають відповідні патенти, сертифікати якості, пройшли відповідні випробування, що підтверджують надійність обладнання. Про що насамперед свідчить сертифікат відповідності системи менеджменту якості стандартам ISO 9001-2000, який дозволяє ОАО "Позитрон" здійснювати поставки в 52 країни світу, мовця про визнання ВАТ «Позитрону» діловим співтовариством Росії та СНД.
З недавнього часу асортимент продукції ВАТ «Позитрон» розширився М2М пристроями для бездротової передачі даних: 3G роутерами і GSM терміналами для промислового застосування. Дана продукція вже впевнене зайняла свої позиції на М2М ринку і користується підвищеним попитом серед споживачів.

comments powered by HyperComments

Последние