STARCRAFT 2: LEGACY OF THE VOID

23.11.2015 05:23

StarCraft 2: Legacy of the Void - це третя, і заключна частина культової стратегії в реальному часі, події якої розгортаються паралельно з Heart of the Swarm і після його закінчення.  Детальніше дивіться за посиланням starcraft .  Головним героєм цієї частини знову стане Зератул, проте гравцям належить узяти на себе роль не лідера Темних Тамплієрів Протоссов, а Артанісу, командира протоссов, який сподівається відбити рідну планету протоссов - Айур - у зергів, а потім допомогти Зератулу з розгадкою стародавнього пророцтва, від якого залежить доля всієї всесвіту.

Гравців чекає не тільки сюжетна кампанія за протоссов довгою більше двох десятків місій, але і спеціальний пролог під назвою "Передчуття Тьми" (Whispers of Oblivion в оригіналі), в якому впродовж трьох місій Зератулу належить знайти останній фрагмент колись втраченого пророцтва Ксел'нага.

Багатокористувацький режим в черговий раз поповниться шістьма унікальними юнітами - по два для кожної сторони конфлікту - новими картами, і, зрозуміло, новими тактиками і стратегіями для перемоги.


Напротязі довгого часу в  рунеті не зустрічалося дійсно чудових аналітичних новин по Старкрафту!

В листопаді в світ вийшов  цілий  електронний довідник  "Математика перемоги SC2 LotV: науковий шлях до істини майстерності" від відомого  аналітика Ukraine.

Для чого в Старкрафте потрібна математика? Усі ключові ігрові процеси StarCraft - видобуток ресурсів, їх правильне витрачання і управління військом - описуються складними математичними моделями. Ми на максимум спростили ці моделі, щоб отримати конкретні ігрові факти та поради, які дозволять вам серйозно підвищити свій рівень гри і без знання математики!

Вас чекають 30 найдокладніших фактів про механіку гри, 27 корисних порад, більше 50 точних розрахунків і мегабайти іншої цінної інформації про StarCraft 2!

Короткий зміст:

Частина 1. Економічні премудрості (про видобуток ресурсів)
Частина 2. Наш зоряний будбат (про витрачання ресурсів)
Частина 3. Ефективний контроль (про управління армією)
Розділи для новачків, досвідчених гравців, для профі і математичний факультатив.

Єдина проблема: все це задоволення поки платне, і обійдеться бажаючим вичерпати мудрості з сього джерела в 800р. Що можна порівняти з вартістю стандартної ліцензії самої гри. :(

Але воно цілком зрозуміло: книга сврестана дуже якісно, з турботою навіть про найменших (читай, про бронзових) гравцях, тільки-тільки роблять свої перші кроки по ігровій всесвіту Старкрафта. Хоч прямо бери і друкуй в паперовому варіанті. Чого, до речі, автори не виключають, як і подальшої публікації матеріалу у вільному доступі, у разі успіху книги та окупності витрат на її створення.

Надалі планується нові видання, з доповненням і розширенням матеріалу.

Замовити книгу можна на офіційному сайті проекту.

comments powered by HyperComments

Последние