ПРИДБАТИ ГАЙКОВЕРТ ПНЕВМАТИЧНИЙ

23.11.2015 05:03

Гайковерт пневматичний - професійний інструмент, призначений для роботи з різьбовими з'єднаннями, а саме для відкручування і закручування гайок і болтів. Дивіться детальніше "купить гайковерт".  Широке поширення пневмогайковерт отримав в автосервісі і на шиномонтажі.
Гайковерт пневматичний: види

по конструкції: кутовий і прямий пневмогайковерт;
за типом: безударний і пневмогайковерт ударний;
пневмогайковерт може имееть посадочні квадрати (1/2, 3/4, 1 дюйм і більше);
гайковерт пневматичний розрізняється по моменту затягування: від 30 до 3000 Нм;
по матеріалу: металевий або пластиковий пневмогайковерт.
Як правило, гайковерт пневматичний ударний має пряму конструкцію, т.е вісь пневмодвигателя збігається з віссю обертання шпинделя. Пневмогайковерт ударний зазвичай має більший момент затягування, ніж ненаголошений. Наприклад, гайковерт пневматичний ударний застосовується для відкручування заржавілих з'єднань.
Як купити пневмогайковёрт?

Пневмогайковерт купити в СПбПрежде ніж купити пневмогайковерт, необхідно визначитися з характеристиками інструменту і завданнями. У нашому каталозі представлені гайковерти пневматичні, ціни яких можуть відрізнятися на порядок. Наприклад, пневмогайковерт для шиномонтажу легкових авто коштуватиме менше, ніж інструмент для роботи з вантажівками. Якщо потрібно частіше відкручувати прікіпевшіх гайки, то краще використовувати гайковерт пневматичний ударний, ціна якого набагато вище.
Кожен пневмогайковерт має показник зусилля. Момент затягування слід вибирати, орієнтуючись на прийняті у вашій роботі норми. Невиправданим буде купити пневмогайковерт з великим запасом потужності.
Пневмогайковерт для шиномонтажу

Пневмогайковерт ударнийЕслі потрібен пневмогайковерт для шиномонтажа і автосервісу варто купити гайковерт пневматичний ударний, який впорається з прикипілого гайками і іржавими болтами. Тільки не варто забувати, що прибрати пневмогайковерт ударний до нього потрібні ударні торцеві головки. У нашому каталозі ви знайдете не тільки гайковерт пневматичний ударний, ціна якого досить приваблива, але і всі необхідні до нього предмети.
Купити гайковерт пневматичний в AIST

Наше обладнання користується популярністю серед професіоналів, тому якщо Ви вирішили купити гайковерт пневматичний, то звертайтеся в AIST. Всі пневмогайковерти проходять сертифікацію і мають гарантію якості. Марка MASTER надає надійні гайковерти пневматичні, ціни яких нижче інших марок, але при цьому не поступаючись в якості.

comments powered by HyperComments

Последние