РЕМОНТ ВІКОН - КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ

23.11.2015 02:44


Практичні і функціональні металопластикові вікна сьогодні популярні, як ніколи. Комфортні вікна естетично виглядають, легко миються, створюють відмінну звукоізоляцію, мають кілька режимів провітрювання. Проте, з часом, вікна ПВХ можуть прийти в непридатність, якщо вони неправильно експлуатувалися або спочатку був проведений неякісний монтаж. Зверніть увагу на Ремонт окон Киев от http://okna-servise.kiev.ua/ . Деякі люди допускають серйозну помилку, намагаючись усунути поломку самостійно. Таким чином можна просто ще більше нашкодити, і тоді доведеться здійснювати заміну старих вікон на нові, що значно збільшить вартість роботи. Якщо раптом трапилася поломка, потрібно обов'язково звертатися за допомогою до фахівців.
Самі замовляються послуги нашої компанії: ремонт пластикових дверей, заміна фурнітури вікна, заміна склопакетів, заміна ущільнювача
Замовити послугу
Професійно усунути будь-яку поломку пластикових вікон, зробити якісний капітальний ремонт, регулювання або заміну деталей, зможуть тільки кваліфіковані фахівці. Для проведення комплексу монтажних робіт потрібні спеціальні технічні знання, вміння та навички, а також професійні інструменти.
Найпоширеніші несправності пластикових вікон - це протяги і продування між рамою і стулкою, виникають через зношування ущільнювача. Другою причиною поломки, яка часто зустрічається, є проворачивание або заклинювання віконної ручки, дана несправність обумовлена поганим доглядом за дрібними деталями фурнітури (несвоєчасне змазування кріплень і шарнірів). Дуже часто ламається блокіратор фурнітури. Пошкодження склопакету іноді теж є причиною ремонту. Стандартні послуги компанії:
попередня діагностика;
заміна деталей фурнітури;
заміна ручок, замків, шарнірів;
заміна ущільнювача;
заміна геометрії стулки;
заміна склопакета;
комплексне сервісне обслуговування.
Регулювання пластикових вікон в Києві сьогодні виробляють багато компаній, але не всі з них дають гарантію якості. По-цьому до вибору компанії потрібно підійти дуже серйозно. Працює дружна команда висококваліфікованих фахівців, компанія надає широкий спектр ремонтних послуг, в тому числі і терміновий ремонт ПВХ, виробляє якісне обслуговування пластикових вікон. Компанія вже давно заробила відмінну репутацію на ринку України. Тільки в «Вікна Сервіс» є своя унікальна концепція, індивідуальний підхід, комплексне обслуговування та послуги екстреної діагностики. В наявності тільки фірмова фурнітура від виробника, екологічні матеріали, професійні інструменти та якісні спецзасоби.
Провести сервісне обслуговування або ремонт металопластикових вікон в Києві можна швидко і якісно, якщо замовити послугу в «Вікна Сервіс». Менеджер компанії оперативно оформить виклик фахівця для проведення діагностики. Досвідчений співробітник проведе ревізію несправності і забезпечить швидке усунення несправності. Також компанія проводить щорічне сервісне обслуговування, комплекс заходів щодо відновлення первісної функціональності пластикових вікон. Сервісне обслуговування металопластикових вікон потрібно проводити обов'язково, тому-що це дає можливість вчасно запобігти серйозні поломки і деформації, які з часом можуть призвести вікна в повну непридатність і збільшити витрати на ремонт.
Кредо компанії: якісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта та демократична цінова політика.

comments powered by HyperComments

Последние