ЩО ТАКЕ ДАНАБОЛ І ДЕ ЙОГО ПРИДБАТИ.

23.11.2015 02:29

Данабол за рахунок своїх андрогенних і анаболічних властивостей сприяє швидкому приросту м'язової маси. За своїм складом він ідентичний 17-альфа-метилтестостерону. Атлет, починаючи прийом данабол, протягом шести тижнів може спостерігати у себе приріст маси до двох кілограмів на тиждень. Детальніше дивіться "ДАНАБОЛ КУПИТЬ". Такий результат досягається за рахунок того, що данабол активно затримує воду в організмі. Дозування данабол індивідуальна, і варіюється від 2 до 7 таблеток щодня.

Данабол за рахунок своїх андрогенних і анаболічних властивостей сприяє швидкому приросту м'язової маси. За своїм складом він ідентичний 17-альфа-метилтестостерону. Атлет, починаючи прийом данабол, протягом шести тижнів може спостерігати у себе приріст маси до двох кілограмів на тиждень. Такий результат досягається за рахунок того, що данабол активно затримує воду в організмі. Дозування данабол індивідуальна, і варіюється від 2 до 20 таблеток щодня.

Атлети зі стажем часто приймають щодня велику кількість таблеток, незважаючи на те, що виробники препарату попереджають, що збільшення дозування не впливає на швидкість приросту маси м'язової тканини. Новачкам же більше 20 мг на день приймати не слід, оскільки це може викликати ускладнення. Для новачків досить приймати 20 мг протягом 6-8 тижнів.
Якщо після 6-8 тижнів препарат перестає діяти, або просто не дає потрібного результату, то можна збільшити дозування, або скористатися препаратами в ін'єкціях, наприклад примоболан, або дураболин. При цьому не рекомендується застосування тестостерону. Професійні спортсмени, які важать більше 100 кілограм, повинні щодня приймати 40 мг, в деяких випадках - 50 мг. Подальше збільшення дози не дає ефекту, так як 15 таблеток дають той же ефект, що і 7-8.

Данабол має побічні ефекти, які можуть проявитися при передозуванні, а при прийомі менше 20 мг проявляються вкрай рідко. Данабол при передозуванні негативно впливає на печінку, оскільки містить високу концентрацію токсинів. Невеликі дози данабол також підвищують секрецію печінки. Але по закінченні прийому препарату, нормальна робота печінки відновлюється.

Купити Danabol (metandienone / метандиенон, метан) данабол можна в нашому інтернет-магазині

comments powered by HyperComments

Последние