БОМБАРДУВАННЯ НАФТОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СИРІЇ ФРАНЦУЗАМИ НЕ ВИПРАВДАНЕ - МЗС РФ

20.11.2015 17:24

Глава департаменту МЗС РФ з питань нових викликів і загроз Ілля Рогачов, заявив, що РФ не підтримує удари Франції по нафтовій структурі Сирії, що використовується терористами ІД, так як вони відбуваються без згоди уряду Сирії, передає УНН з посиланням на РІА “Новости”.
“Після початку операції наших повітряних сил і успішних дій сирійської армії на землі французи вирішили наносити удари по цілях на території Сирії, мотивуючи це правом на самооборону відповідно до ст. 51 Статуту ООН. Ми не можемо підтримати такі дії в першу чергу в силу того, що вони відбуваються без згоди сирійського уряду. Бомбардування нафтової інфраструктури обумовлені, зовсім іншими міркуваннями і нічим не виправдані з точки зору самооборони”, — заявив І.Рогачов.
За словами глава департаменту МЗС РФ з питань нових викликів і загроз французи не бомбили аналогічні цілі на території Іраку.
“Підозрюю, що французькі партнери виходять з неминучого успішного наступу сирійської армії і швидкого повернення нафтоносних районів, нафтовидобувних потужностей під контроль сирійського уряду. Оскільки Башар Асад і ІД для них є однаково пріоритетними супротивниками, то такими ударами вони завдають шкоди одночасно обом. Зауважте, французи не бомбили аналогічні цілі на території Іраку”, — сказав І.Рогачов.
За словами глави департаменту МЗС РФ з питань нових викликів і загроз, на двозначність даної ситуації звернули увагу і західні експерти.
Як повідомляв УНН, 19 листопада начальник головного оперативного управління Генштабу Збройних сил РФ генерал-полковник Андрій Картаполов заявив, що терористи в Сирії зазнають великих втрат у живій силі в результаті масованих ударів російської авіації.Літаки російської авіагрупи в Сирії завдали в середу другий масований удар по об’єктах ІД в сирійських провінціях Ракка, Дейр-Ез-Зор, Алеппо і Ідліб.
Крім того,начальник головного управління Генштабу ЗСУ РФ, оприлюднив імена деяких знищених в результаті ударів російської авіації польових командирів “Ісламської держави”.

comments powered by HyperComments

Последние