А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ТАКЕ ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ?

20.11.2015 01:23

 

Чорна п'ятниця - це найбільш очікуваний день для всіх шопоголіків світу! Саме в цей день починаються величезні знижки заради яких мільйони людей готові стояти в чергах ночами, щоб бути першими покупцями! Детальний список магазинів які приймають участь в Black Friday ви знайдете в розділі " чорна пятниця розпродаж в україні ".

Спочатку традиція влаштовувати день під назвою Black Friday була створена американцями, але в плині часу її запозичили у всьому світі. В Україні Чорна п'ятниця не мала такого широкого розголосу, проте останнім часом все змінилося докорінно! http://www.promocode.kiev.ua/black-friday.html Безліч інтернет-магазинів прагнуть взяти участь в акції, щоб і самим відчути весь смак цієї лихоманки зниження цін!

Щоб Ви представляли масштаби цієї щорічного розпродажу, то уявіть: населення США налічує 320 млн.чол, а у розпродажі Чорна п'ятниця беруть участь більше 141 мільйона чоловік з США! І це тільки там! Уявіть масштаби всього світу? Знижки на цій розпродажу доходять до 90% на деякі товари, тому не дивно, що таке кількість людей хочуть придбати товари з максимальною вигодою!

Давайте розберемося і знайдемо істину на питання: «А де підступ?». Підступу немає! Справа в тому, що місце на складах магазинів не нескінченно, а звільняти його для товара нового сезону треба, тому виробники сподіваються повернути хоча б собівартість за залежаний товар і швидше про нього забути.

Хочете заощадити в цю Чорну П'ятницю 2014  в Україні?

За різними даними з надійних джерел, обсяг продажів в інтернеті за 2014 рік в Україні становить понад 125 000 000 грн. І ми маємо повне право заявити, що ця Чорна п'ятниця 2015 року пройде з великим розмахом! Безліч найбільших магазинів відкривають перед Вами свої двері як в онлайн
пространтве, так і в офлайні. До учасників Чорної П'ятниці варто віднести великі магазини:  Lamoda, Asos, Enter, Ельдорадо, Ів Роше,  і багато інших!

Дозвольте пояснити вам кілька основних правил Чорної П'ятниці, яких необхідно дотримуватися всім інтернет-магазинам, які хочуть брати участь у розпродажі:

Напередодні розпродажі заборонено піднімати ціни на всі товари магазину
Ціни знижуються до максимального мінімуму
Достатнє у товарів, які виставляються на знижку
Як бачите, дані правила дуже симпатизують споживачам, тому щороку в Чорну П'ятницю відбувається колосальне навантаження на сайти. Вже нікого не здивуєш, що той чи інший магазин на якийсь час відключається протягом розпродаж, бо не може впоратися з таким напливом клієнтів. З цієї причини інтернет-магазини готуються заздалегідь, щоб не допустити таких проколів.

За минулий рік найпопулярнішою категорією товарів були: одяг і аксесуари (30%), комп.і комлектующие (20%), різна електроніка (5%). Особливо популярні товари минулого року в  Україні були iPhone та ігрові приставки Xbox, PlayStation. Так що не виключено, що і в 2015 році Чорна п'ятниця порадує нас своїми щедрості!

А Ви вже готуєтеся до Чорної П'ятниці?

Чорна п'ятниця 201 в Україні вже наступає на п'яти! Швидше беріть ручку, листок і складайте список того, що хочете придбати, часу подумати потім не буде!

Приходьте на наш сайт і вибирайте будь-який з представлених магазинів, натисніть на магазин і насолоджуйтеся! Робіть покупки вигідно і економте свої гроші!

comments powered by HyperComments

Последние