ДРУК ФЛАЄРІВ КИЇВ

19.11.2015 02:02

 

Якісний друк флаєрів залежить від сучасного високотехнологічного обладнання, і ми з радістю надаємо цю послугу своїм клієнтам. Якщо у вас немає макета, то наш дизайнер розробить для вас дизайн та оформлення флаєрів.

Наша поліграфічна компанія пропонує вам друк флаєрів в Києві дешево, тому що ми не належимо до числа посередників. Якісне німецьке обладнання дозволяє нам видавати як невеликі, так і великі тиражі, здійснювати доставку і пропонувати своїм клієнтам вигідні умови оплати.

Способи створення флаєрів

Виготовлення флаєрів в Києві не вимагає великих витрат за часом і фінансам, особливо, коли за справу береться професіонал. Метод офсетного друку набагато перевершує всі інші за рахунок високої якості зображення. Флаєри виходять барвисті, стійкі до вигорання і стирання зображення. Детальніше дивіться http://printland.kiev.ua/productions/Flaeri.html При тиражах від 1000 флаєрів офсетний друк вигідна тим, що ціна одного флаєра знижується, а якщо ми беремо кілька різних замовлень на продукцію одного виду, то ви отримаєте кращу ціну на флаєри в Києві при відмінній якості поліграфії. Виготовлення флаєрів методом офсетного друку займає від одного до трьох днів.

Як замовити недорогу друк флаєрів в Києві?

Це можна зробити через наш сайт або зателефонувавши по телефону нашому менеджеру. Залежно від концепції вашої рекламної кампанії і особливостей проводиться акції ми підберемо якісні матеріали, фарби і папір, розробимо унікальний макет виробів і здійснимо швидку доставку по Києву.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся у менеджера про знижки для постійних клієнтів!

comments powered by HyperComments

Последние