КАР'ЄРНИЙ ПІСОК ЗАМОВИТИ

19.11.2015 02:49

Фактично для будівництва придатний будь пісок. Застосовують як річкової, так і морської або кар'єрний, але використання саме кар'єрного користується попитом завдяки його низькою ціною і непоганим природним властивостям.

 

Кар'єрний пісок - мало не універсальний матеріал, який використовується в багатьох сферах народного господарства і промисловості. Будівництво, дорожні роботи та облаштування території - ключові сфери застосування кар'єрного піску.

Цей пісок видобувається кар'єрним способом, як зрозуміло з його назви. Різні кар'єри надають різні види піску з різною структурою, зернистістю і складом. На кінцеві властивості, якими буде володіти кар'єрний пісок, також впливають способи його видобутку: промивання, просіювання і відкритий спосіб видобутку. Дивіться детальніше "песок карьерный с доставкой цена". За крупності і розміром зерна розрізняють дрібнозернистий, середньо- і крупнозернистий пісок. Дрібнозернистий - пісок, чия крупа має діаметр, що не перевищує 2 мм. Середньозернистий - від 2 до 2,8 мм, а крупнозернистий має піщинки до 5 мм.

Той факт, що в кар'єрному піску присутні різні домішки (іноді їх процентне співвідношення сягає 7%), є недоліком з одного боку і перевагою в окремих випадках.

У тому випадку, коли пісок здобутий відкритим способом, а не шляхом промивання, наявність глини робить його більш зручним при замішуванні розчинів. Він менше осідає і робить будівельний склад більш еластичним і рухливим.
Сіяний пісок виходить в результаті простого техніко-механічного просіювання від крупних частинок і каменів. Такий пісок відмінно підійде для формування штукатурної маси, приготування розчину для кладки або лиття фундаменту.
Піщаний грунт - це неочищена суміш кар'єрного піску зі всілякими компонентами. Ціна на такий пісок - мінімальна, а сфера використання, як правило, обмежується засипанням траншей або вирівнюванням рельєфу земельної ділянки.

comments powered by HyperComments

Последние