СПЕЦПРЕДСТАВНИК ГЕНСЕКА РАДИ ЄВРОПИ: КИЇВ ЗАПІЗНЮЄТЬСЯ ІЗ РЕФОРМОЮ ГПУ

20.11.2015 08:40

У Раді Європи очікують від Києва швидкого виконання реформи Генеральної прокуратури України та готові й надалі допомагати рекомендаціями.


У Раді Європи очікують швидкого виконання Києвом закону про реформу Генеральної прокуратури України та звертають увагу на зволікання із виконанням обіцяного. Про це в інтерв'ю Deutsche Welle у середу, 18 листопада, заявив спеціальний представник генсека Ради Європи, директор з прав людини Крістос Джакомопулос. "Вже дещо запізнилися у цьому контексті. І я думаю, що саме це і стало причиною заяви президента Порошенка", - сказав Джакомопулос. Нагадаємо, що в неділю президент України заявив, що незадоволений роботою ГПУ.
Водночас, відповідаючи на запитання Deutsche Welle, спеціальний представник генсека Ради Європи наголосив на готовності й надалі надавати Україні всебічну підтримку у здійсненні реформ та на тому, що у Страсбурзі й надалі довіряють щирості намірів Києва їх проводити.
"Звичайно, що є довіра до України. І ми досі віримо, що реформи будуть втілені швидко. Закон щодо ГПУ, який було прийнято за підтримки Ради Європи, мусить бути повністю втілений у життя. Зараз ми у перехідному періоді", - сказав він, додавши, що життєздатність реформи ГПУ великою мірою залежатиме від ширшої Конституційної реформи.

comments powered by HyperComments

Последние