У ПРЕЗИДЕНТА ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО СЕРГЄЄВА ВІДКЛИЧУТЬ З ООН

20.11.2015 08:11

В Адміністрації Президента України підтвердили чутки, що постійного представника України при ООН Сергєєва найближчим часом замінять на іншого дипломата.

Про це у інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" розповів заступник голови АПУ Костянтин Єлісєєв.

Ми високо цінуємо роботу Юрія Сергєєва на посаді постійного представника, який є дипломатом найвищого класу. Він це наочно довів, коли в найважчі часи російської агресії забезпечував солідарність міжнародного співтовариства з Україною на майданчику ООН. Разом з тим, в дипломатії є правило ротації послів після перевищення граничного терміну їх перебування на чолі дипустанови,
— зазначив Єлісєєв.

Він також додав, що зі стандартної дипломатичної процедури "не потрібно робити ні трагедії".

Крім цього, за словами Єлісєєва, незабаром мають також призначити представника України в Європейському Союзі (цю посаду раніше займав сам Єлісєєв).

"Кадрові призначення — це вкрай непроста і відповідальна задача, а особливо — в ключові центри української зовнішньої політики. Але робота усередині ведеться і найближчим часом, сподіваюся, ми вийдемо на завершальну фазу узгодження відповідних кандидатур", — додав він.

До слова, у вівторок Росія не підтримала резолюцію ООН на підтримку діяльності Міжнародного агентства з атомної енергії через Севастополь.

comments powered by HyperComments

Последние