ПРОКУРАТУРА: У СЕН-ДЕНІ ОДНА ЗАГИБЛА СМЕРТНИЦЯ

19.11.2015 05:21

У Сен-Дені під Парижем терористка-смертниця привела в дію бомбу. Троє підозрюваних осіб, що перебували в квартирі в одному з будинків в центрі містечка, затримані, повідомила паризька прокуратура.


Під час поліцейської спецоперації вранці у середу, 18 листопада, на північ від Парижа терористка-смертниця привела в дію бомбу. Вона загинула, повідомляє паризька прокуратура. Інших нейтралізованих терористів немає. Водночас п'ятеро осіб затримані, уточнили в прокуратурі.
Раніше повідомлялось, що під час спец-операції в Сен-Дені вбито двох осіб, а третій нібито забарикадувався у квартирі одного з будинків в центрі передмістя Парижа Сен-Дені.
Інші подробиці не повідомляються. Станом на 9.15 за середньоєвропейським часом операція поліції триває.

Метою спецоперації в Сен-Дені є знешкодження або затримання можливого організатора терактів у Парижі, бельгійського ісламіста Абдельхаміда Абауда, додає AFP. Водночас достовірних даних про те, чи справді 28-річний підозрюваний перебував у квартирі, здобуто не було. У ході операції також було поранено щонайменше трьох поліцейських.
Нагадаємо, французька поліція вранці 18 листопада почала антитерористичну операцію на північ від Парижа, повідомила прокуратура країни. У паризькому передмісті Сен-Дені було чути потужну стрілянину. Також триває розшук 26-річного Салаха Абдеслама - брата одного зі смертників, який вчинив один з паризьких терактів.

comments powered by HyperComments

Последние