ТЕРАКТИ В ПАРИЖІ: З'ЯВИВСЯ ДЕВ'ЯТИЙ ПІДОЗРЮВАНИЙ

18.11.2015 22:19

Камери відеоспостереження зняли ще одного, можливо, дев'ятого підозрюваного у скоєнні терактів у Парижі, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі з посиланням на служби безпеки Франції.

Камери зафіксували чоловіка в чорному автомобілі марки Seat, з якого нападники відкрили вогонь по терасах ресторанів і вікон барів. Поки не зрозуміло, чи є цей дев'ятий підозрюваний є одним з двох осіб, затриманих у Бельгії, або йому вдалося втекти, і він знаходиться в бігах.

Разом з невідомим в машині перебували ще двоє нападників, які вже упізнані. Це були брати Брахім і Салах Абдеслам. Салаха Абдеслама слідство вважає одним з головних підозрюваних у справі про напади, він знаходиться у розшуку, і всі зусилля напасти на його слід поки не увінчалися успіхом.

Його брат Брахім підірвав себе під час атаки на концертний зал Батаклан. Обидва брата - громадяни Бельгії.

Серія вибухів і збройних нападів на мирних жителів сталася в Парижі в ніч на 14 листопада. Жертвами терактів стали більше 132 осіб, більш 400 осіб отримали поранення, 221 з них досі залишаються в лікарнях, у тому числі 57 постраждалих перебувають у реанімації.

Відповідальність за подію узяло на себе екстремістське угруповання Ісламська держава.

comments powered by HyperComments

Последние