«Я ПАДАВ, ВСТАВАВ І ЙШОВ ДО СВОЄЇ МЕТИ», — АНАТОЛІЙ БОНДАРЕНКО ПРО ПЕРЕМОГУ НА ВИБОРАХ

17.11.2015 08:10

Так прокоментував свою перемогу за попереднім підрахунком голосів у другому турі виборів міського голови Черкас «батьківщинівець» Анатолій Бондаренко, якому вдалося відірватися від чинного мера Черкас Сергія Одарича буквально на декілька тисяч голосів. Своєю перемогою, за його словами, він завдячує команді, яка в нього повірила, та своїй цілеспрямованості.

 — Я падав, вставав і йшов до своєї мети. Я взагалі цілеспрямована людина, — відзначив Анатолій Бондаренко.
Паралельний підрахунок голосів, який провів штаб ВО «Батьківщина», не особливо відрізняється від тих цифр, які уже раніше озвучив штаб Партії вільних демократів. Зокрема за 100% підрахунком з мокрими протоколами за Анатолія Бондаренка черкасці віддали 29 435 голосів (48,8%), за Сергія Одарича — 27 454 (45,5%).

 — Думаю, ні у кого вже не виникає сумнівів, що наша команда здобула перемогу. Але це не моя перемога, це перемога всіх черкащан, — вважає Анатолій Бондаренко. — Тому хотів би подякувати всім жителям міста, які проголосували за мене, а також за мого опонента, які прийшли на вибори, і тим, які з об’єктивних причин не прийшли.
По свої перші кроки канидадт від «Батьківщини» пообіцяв розповісти після оголошення офіційних результатів виборів, проте відзначив, що він ставить перед собою амбітні плани — досягти змін в місті вже за рік. У разі, якщо цього не станеться, він винесе це на народне віче, яке має вирішити, чи достойний він продовжувати очолювати місто.

Зазначимо, це й же тезис Бондаренко озвучував і під час підписання меморандуму про співпрацю з підприємцями в разі обрання його міським головою. Він заявив, що йому достатньо року, що навести лад в місті. Якщо ж він не впорається з поставленою метою, то подасть у відставку.

comments powered by HyperComments