ПОЛІГРАФІЯ КВІТКА

16.11.2015 01:39

Друкована продукція оточує людину всюди. Барвисті буклети, рекламні каталоги, оригінальні календарі, білборди та плакати доносять до людей важливу і потрібну для них інформацію. Важко переоцінити роль, яку відіграє в сучасному бізнесі поліграфія. Київ - один з найбільших ділових центрів України та світу, тому послуги друкарні тут користуються шаленим попитом. Дивіться детальніше "http://www.plot.kiev.ua  ".

Офсетний та цифровий друк використовуються практично у всіх сферах діяльності, і чи не в кожній галузі - свої вимоги до друкарні.


Друк на різографі має не меншу специфіку, ніж виготовлення флаєрів і дисконтних карт. Тиражування фотографій, широкоформатний друк, послуги дизайну - все це також вимагає участі кваліфікованих фахівців, що мають досвід роботи в самих вузьких областях поліграфії.

Вибираючи компанію, яка буде надавати Вам поліграфічні послуги, слід, в першу чергу, оцінювати професіоналізм її кадрів. Компроміси в підході до якості дизайну та наданню самої послуги друку неприпустимі!


Типографський комплекс «Квітка» - це:

ДОСТУПНІСТЬ І ОПЕРАТИВНІСТЬ
Уміння витримувати терміни - ключовий пункт в роботі друкарні, яка в числі своїх послуг заявляє оперативну друк
.

ПРОФЕСІЙНІСТЬ, досвідчених співробітників
Персонал «Квітка» виконує друк поліграфії у відповідності з усіма сучасними вимогами і з урахуванням особливостей конкретного виду поліграфічної продукції.

РЕКЛАМНА ПОЛІГРАФІЯ найвищої якості
Наявність сучасного обладнання дозволяє вибрати оптимальний метод виготовлення того чи іншого виду друкованої продукції, у тому числі - рекламної поліграфії, до виробництва якої традиційно пред'являються підвищені вимоги.

РОЗУМНІ ЦІНИ
Наш безумовний козир - прозора система тарифів. Це вигідно відрізняє нас від деяких інших друкарень Києва, які при розрахунку підсумкової вартості замовлення підносять клієнтам несподівані сюрпризи у вигляді додаткових накруток.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
У «Квітка» клієнт завжди може проконсультуватись по питанням які його цікавлять , пов'язаним з роботою друкарні. Послуги друку і дизайну виявляються з урахуванням Ваших ділових інтересів.

comments powered by HyperComments

Последние