СПІРІДОНОВ: ЯРОШУ КОМФОРТНІШЕ ПИЛЯТИ БЮДЖЕТ В РАДІ, НІЖ ОЧОЛЮВАТИ ПС

16.11.2015 09:56

Шляхи «Правого сектора» і Дмитра Яроша розійшлися. На думку політолога Миколи Спірідонова, дії руху стають все більш радикальними, а Дмитру Ярошу комфортніше знаходиться у Верховній Раді.

«Правий сектор» планує радикалізовуватися. Його дії стають більш радикальними і непідконтрольними, вважає політолог, експерт Українського інституту аналізу та менеджменту політики Микола Спірідонов.
«Розкол — досить типова ситуація для націоналістичних та патріотичних організацій. Розбіжності були і в 20 столітті, тривають і зараз», — зазначив Спірідонов в ефірі радіостанції Голос Столиці.
За його словами, найближчим часом Ярош не створюватиме альтернативну політичну силу, його влаштовує ситуація, яка є зараз.
«Ярош вже людина сита, йому комфортніше сидіти у Верховній Раді і пиляти бюджет, ніж перебувати на чолі революційного руху», — вважає Спірідонов.
Раніше народний депутат Дмитро Ярош заявив, що склав з себе повноваження голови партії «Правий сектор».

Політолог про держпереворот від «Правого сектора» й анекдотичну боротьбу з корупцією
Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли вибори депутатів місцевих рад, мерів міст і голів сільрад. Другий тур виборів мерів великих міст відбудеться 15 листопада.
При цьому співробітники міліції мали все необхідне, щоб забезпечити правопорядок на виборах. Про це заявила в ефірі радіостанції Голос Столиці прес-секретар ГУ МВС України в місті Києві Оксана Блищик.

comments powered by HyperComments

Последние