КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ПОЖЕЖІ В НІЧНОМУ КЛУБІ БУХАРЕСТА ЗРОСЛА ДО 53

13.11.2015 15:11

Кількість жертв пожежі в нічному клубі столиці Румунії, Бухареста, зросла до 53. Як повідомляють медики, у лікарні вранці 12 листопада померли ще двоє постраждалих.

На місці пожежі, що сталася 30 жовтня, загинули 26 людей. Після трагедії у Румунії почалися протести. Багато румунів звинуватили у масштабі трагедії владу, яка, на їхню думку, приділяє недостатньо уваги вимогам безпеки на різних обʼєктах.

4 листопада унаслідок масових протестів у відставку пішов премʼєр-міністр Віктор Понта й увесь його кабінет міністрів. У відставку також подав мер Бухареста Крістіан Попеску. Він заявив, що відчуває моральну провину через те, що сталося.

Поліція Румунії арештувала очільника району, в якому сталася пожежа, й двох співробітників мерії, які, за даними слідства, видали дозвіл на відкриття клубу без підтвердження пожежниками дотримання закладом заходів безпеки.

Президент Румунії Клаус Йоганніс доручив колишньому єврокомісару з питань сільського господарства Дачіану Чолошу сформувати перехідний уряд технократів.

comments powered by HyperComments