РОСІЙСЬКІ ТЕЛЕКАНАЛИ ВИПАДКОВО «ЗАСВІТИЛИ» ТАЄМНУ ЗБРОЮ КРЕМЛЯ

13.11.2015 09:44

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков підтвердив журналістам, що «Перший канал» і НТВ показали 9 листопада кадри, на яких видно секретну концепцію і строки розроблення океанської багатоцільової системи «Статус-6».
Про це повідомляє «РБК-Україна».
«Дійсно, деякі секретні дані потрапили в об'єктив камери, тому їх згодом було видалено. Сподіваємося, що такого згодом не повториться», – повідомив прес-секретар президента.
Пєсков уточнив, що йому поки що невідомо про покарання будь-кого за цей інцидент, але пообіцяв, що в Кремлі вживуть превентивних заходів для того, щоб такі витоки більше не повторювалися.
Згідно з інформацією, наведеною на слайді, система є масивною торпедою (її позначено як «самохідний підводний апарат») з дальністю ходу до 10000 кілометрів і глибиною ходу близько 1000 метрів. Як оснащення запропоновано якийсь «бойовий модуль».
Призначення системи, згідно зі слайдом, формулюють як «враження важливих об'єктів економіки противника в районі узбережжя і завдання гарантованого неприйнятного збитку території країни шляхом створення зон обширного радіоактивного забруднення, непридатних для здійснення в цих зонах військової, господарсько-економічної та іншої діяльності протягом тривалого часу».
«Статус-6» – океанська багатоцільова система озброєння. За непідтвердженими даними, основним вражаючим фактором нової «цар-торпеди» є не створення цунамі, як у Т-15, а масивне ядерне забруднення узбережжя, щоб там неможливо було вести господарську діяльність та проживати. На думку фахівців Пентагону, торпеду неможливо перехопити, а використання такої зброї порушує уявлення про гуманність.
За деякими даними, російська ядерна торпеда здатна вразити ціле прибережне місто.
Західні ЗМІ, своєю чергою, припускають: є велика ймовірність, що інформацію розкрили навмисно – в цілях пропаганди, зазначивши марність зусиль НАТО зі створення ПРО.
Торпеда нібито має бути готова до 2019 року і надійти на озброєння 2020-го.

comments powered by HyperComments

Последние