ДОНАЛЬД ТРАМП ПІДТРИМАВ РОСІЙСЬКІ БОМБАРДУВАННЯ СИРІЇ

11.11.2015 19:44

Про це він заявив під час теледебатів серед претендентів на пост глави держави від Республіканської партії, передає depo.ua з посиланням на Reuters.

"Якщо Путін хоче піти і задати прочухана ІДІЛ, то я 100% за це. І я не розумію, як хтось може бути проти цього", - заявив бізнесмен, зазначивши, що вибух на борту російського літака A321 в Єгипті означає, що "він [Путін] не може любити цих людей".

Мільярдер також підкреслив: "Ми повинні бути розумні. Ми не можемо і далі бути поліцейськими світу".

Своїми словами він викликав критику республіканців. Зокрема, інший кандидат у президенти США Джеб Буш, брат екс-президента Джорджа Буша-молодшого і син іншого екс-лідера США Джорджа Буша-старшого, сказав, що мільярдер помиляється: "Ми не збираємося бути світовими поліцейськими, але ми до біса впевнені, що краще бути світовим лідером".

Він додав, що погляди Трампа на Путіна і його політику в Сирії схожі на настільну гру. "Це як грати в "Монополію" або щось в цьому роді. У реальному світі так не буває", - підкреслив Джеб Буш.

У свою чергу, Марко Рубіо, сенатор від Флориди і також кандидат у президенти, сказав: "Я ніколи не зустрічався з Володимиром Путіним, але я знаю про нього достатньо, щоб розуміти, що він – гангстер".

comments powered by HyperComments

Последние