СУД НЕ ВИЗНАВ РОСІЙСЬКОГО ГРУШНИКА ЄРОФЄЄВА ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНИМ

10.11.2015 20:20

Голосіївський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання адвоката Оксани Соколовської про визнання військовополоненим її підзахисного, російського спецназівця ГРУ Генштабу РФ Євгена Єрофєєва.

При подачі даного клопотання у вівторок, 10 листопада, вона зазначила, що від визначення статусу підзахисного залежить подальший перебіг розгляду кримінального провадження. Прокуратура виступила проти цього клопотання, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У свою чергу потерпілий по даній справі, поранений в бою за участю Єрофеєва та іншого російського спецназівця Олександра Александрова, боєць батальйону Айдар Богдан Гаркуша виступив проти визнання Єрофєєва військовополоненим. За його словами, в Україні не йде оголошена війна, а проводиться антитерористична операція і підсудних він вважає терористами.

Александров і Єрофєєв не визнають себе винними за висунутими їм звинувачень, але готові давати свідчення в суді.

Читайте також: Великі дядьки грають життями людей. Журналіст поспілкувався з батьками захопленого в Донбасі ГРУшника
Також Єрофєєв задав питання, на якій підставі його вважають військовослужбовцем російської армії. Суд вказав, що на даному етапі не може дати відповідь на це питання. Раніше Єрофєєв сам заявляв, що є кадровим військовослужбовцям ЗС РФ.

Спецназівці ГРУ Олександр Александров Євген Єрофєєв були захоплені 17 травня після невдалої спроби атакувати бійців АТО поблизу Щастя Луганської області.

comments powered by HyperComments

Последние