МОГЕРІНІ ЗАЯВИЛА, ЩО ЄВРОПЕЙСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ СЬОГОДНІ НЕ ГОТОВА ДО СКАСУВАННЯ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ З УКРАЇНОЮ – НАРДЕП

10.11.2015 08:43

Європейським політикам потребуватиметься час, аби підготувати свого виборця до безвізового режиму з Україною.

Про це сьогодні, 9 листопада, в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Самопомочі" Руслан Сидорович. З його слів, Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні під час зустрічі з українською стороною зазначила, що громадськість Євросоюзу ще не готова до скасування віз Україні.

"Вона (Могеріні – 5.ua) дуже чітко сказала, що, на жаль, громадськість Європи не готова на сьогодні до надання Україні безвізового режиму, виборці Європи не готові: "Нам доведеться працювати іще із суспільною думкою, щоб ми змогли наших громадян підготувати". Що означає цей дипломатичний вислів в перекладі на просту людську мову? "Наші виборці європейські поки що не підтримують нас, політиків, якщо ми дуже швидко дамо Україні безвізовий режим, і нам ще доведеться з ними попрацювати"", - пояснив він.

Водночас нардеп переконаний, що Україна отримає безвізовий режим: "З одного боку Європа хоче тримати нас у своїй орбіті, безумовно що ми всі будемо продовжувати співпрацю, і я абсолютно переконаний, що це є питання часу – трошки швидше чи трошки пізніше, ми врешті-решт однозначно отримаємо безвізовий режим".

Нагадаємо, сьогодні спікер парламенту Володимир Гройсман повідомив, що завтра Верховна Рада розгляне законопроекти з пакету щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом, які не змогла прийняти на попередньому пленарному тижні.

comments powered by HyperComments

Последние