ЮНКЕР ПОПЕРЕДИВ ПОРОШЕНКА: БЕЗ ЗАКОНІВ ВІЗИ НЕ СКАСУЮТЬ

06.11.2015 19:14

Україна повинна провести низку судових та правозахисних реформ перш ніж її громадянам буде надано безвізовий режим з Євросоюзом.
Про це заявив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер у листі до президента України Петра Порошенка, пише видання Euractiv.
"Прогрес у проведенні реформ у боротьбі з корупцією лишається одним з ключових пріоритетів для досягнення безвізового режиму з ЄС для українських громадян", - заявив Юнкер.
У листі до Порошенка президент Єврокомісії закликає до швидкого створення незалежних органів з боротьби з корупцією.
За його словами, Україна також повинна замінити трудове законодавство, щоб заборонити дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації  і створити агентство з повернення конфіскованих активів.
Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер змогла проголосувати лише за 2 з 13 необхідних для запровадження безвізового режиму законопроекти.
Зокрема, депутати не змогли прийняти в другому читанні закон 3040, що передбачає створення  Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Крім того, парламентарі відмовилися розглядати норму Трудового кодексу щодо заборони трудової дискримінації, яка є обов'язковою умовою для скасування Євросоюзом віз для громадян України.

comments powered by HyperComments

Последние