ТУТ МОЖНА ЗАМОВИТИ РЕКЛАМНИЙ ФЛАЄР В КИЄВІ

06.11.2015 01:12

Розташована в Києві друкарня «Перший супермаркет поліграфії» пропонує повний спектр сучасних поліграфічних послуг з дизайну, друку і постпечатной обробці продукції. Дивіться детальніше " здесь можно заказать рекламный флаер в Киеве " . Ми можемо виконати замовлення «під ключ», починаючи від розробки ексклюзивного дизайну і закінчуючи доставкою готової поліграфії. Також наш центр друкарні може здійснити друк по макету замовника з можливістю внесення до нього змін відповідно до побажань. Очевидно, що поліграфія сьогодні відіграє найважливішу роль при просуванні бренду, формуванні іміджу компанії, тому її якості приділяється величезна увага. Вибираючи співпрацю з друкарнею «Перший супермаркет поліграфії», розташованої в Києві, Ви зможете скористатися наступними перевагами:
можливістю зробити замовлення будь-якого обсягу, від одного екземпляра до декількох тисяч, - кожен клієнт, незалежно від напрямку і масштабів його діяльності, важливий і цікавий для нас;
доступними цінами на послуги друкарні;
суворим дотриманням термінів здачі замовлення;
наявністю у нашої компанії власної дизайн-студії, що дозволяє виконувати високоякісну предпечатную підготовку, розробку дизайн-макетів з нуля;
пропозицією друкарнею різних видів друку: цифровий, офсетний, широкоформатного, а також шовкографії, ризографии на сучасному високотехнологічному обладнанні.


Друкарня «Перший супермаркет поліграфії» - якісна поліграфія в короткий срок. Пропонується великий вибір різних витратних матеріалів: дизайнерського картону, самоклеющейся плівки, різнокольорового паперу, банерній тканині і т. Д. Сучасні способи друку дають можливість реалізовувати різні вимоги до перенесення кольорів, якості зображення, форматам поліграфії. Фальцювання, біговка, перфорація, вирубка, ламінування та інші види постпечатной обробки дозволяють втілювати цікаві по дизайну і функціональності рішення. Фахівці нашої компанії завжди готові запропонувати найбільш вигідне співвідношення «ціна / якість / ефективність» при виборі поліграфії для Вашого бізнесу.

comments powered by HyperComments

Последние