УКРАЇНСЬКИМ АВІАПЕРЕВІЗНИКАМ ЗАБОРОНИЛИ ЛІТАТИ НАД СИНАЄМ

05.11.2015 11:18

Державна авіаційна служба України заборонила всім українським авіаперевізникам планувати польоти над Синайським півостровом.

Про це йдеться в телеграмі щодо планування та виконання польотів, опублікованій на сайті відомства.

Авіаперевізникам також наказано уважно відстежувати оперативні повідомлення щодо використання частини повітряного простору Каїрського РПІ.

Ірландським компаніям також заборонили польоти над Синайським півостровом, повідомляє The Irish Times. Ірландська авіація направила авіакомпаніям така вимога в ніч на середу. У заяві йдеться, що забороняються польоти до/із Шарм-ель-Шейху, Єгипет або в бік Синайського півострова «до подальшого повідомлення».

Напередодні Великобританія заборонила польоти над Синайським півостровом, для того щоб експерти змогли провести необхідні роботи у сфері безпеки.

31 жовтня у Єгипті розбився російський пасажирський літак Airbus 321 авіакомпанії «Когалымавиа», який летів з Шарм-ель-Шейха до Санкт-Петербурга.

На борту перебували 224 людини, з них - 25 дітей. Серед загиблих пасажирів - четверо громадян України та один громадянин Білорусі. Решта загиблих - громадяни Росії.

Одразу після аварії німецька авіакомпанія Lufthansa і французька Air France-KLM відмовилися від польотів над Синайським півостровом до з'ясування причин катастрофи російського лайнера.

Flightradar на підставі даних радарів повідомило про останніх 40 секундах польоту літака А321 авіакомпанії «Когалымавиа»

Американське розвідувально-аналітичне агентство Stratfor дійшло висновку, що найбільш ймовірна причина катастрофи російського літака - підрив на борту вибухового пристрою, який міг бути або у смертника серед пасажирів, або у багажному відсіку

comments powered by HyperComments

Последние