ЗАСУДЖЕНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ РФ СТАРКОВ НАПИСАВ ЗАЯВУ НА ПОМИЛУВАННЯ

04.11.2015 11:03

Майор РФ Владімір Старков, засудженого в Україні до 14 років ув’язнення, написав заяву на помилування.

 

«Він спочатку написав апеляцію, але потім від неї відмовився. Він написав на помилування, вчора розглядала комісія, рішення поки невідомо. У СІЗО поки чекають, якщо буде акт президента - будуть виконувати, якщо ні - зроблять запит на етапування в колонію», - повідомило джерело.

При цьому в ГПУ не виключають, що Старкова можна обміняти, якщо буде гідна заміна на обмін, а обміняти його згодні, бо він нікого не вбивав.

Радник голови СБУ Юрій Тандіт вже заявляв hromadske.tv, що затриманого українськими прикордонниками на Донеччині російського майора Владіміра Старко можуть обміняти на українських полонених.

25 вересня Дзержинський районний суд Донецької області виніс вирок у справі російського громадянина Владіміра Старкова. Його засуджено за п'ятьма статтями.

26 липня в СБУ повідомили, що на контрольному посту «Березове» у Донецькій області затримано вантажівку з боєприпасами та двома особами у формі без розпізнавальних знаків.

Одним із них  виявився кадровий офіцер ЗС РФ майор Старков Владімір Олександрович, 1978 року народження, уродженець Хабаровського краю.

Старков у звернувся до президента Росії Владіміра Путіна і просить визнати в ньому офіцера російської армії.

comments powered by HyperComments