У ЛОНДОНІ РОЗПОЧАВСЯ СУД НАД УКРАЇНЦЕМ, ЯКИЙ ЗБИРАВСЯ ПІДІРВАТИ ПОСОЛЬСТВО РФ

05.11.2015 11:48

За словами прокурора, в ході підготовки до теракту обвинувачений тричі приїжджав до будівлі посольства Росії для відео- та фотозйомки.
У столиці Великої Британії, Лондон, розпочався суд над українцем Вадимом Безкоровайним, який хотів влаштувати теракт біля посольства РФ у Сполученому Королівстві.

Під час слухання справи у лондонському кримінальному суді Олд-Бейлі у вівторок, 3 листопада, прокурор Робін Селларс заявив про те, що Безкоровайний протягом тривалого часу вивчав інформацію про виготовлення детонаторів і вибухівки різної потужності та ступеня ефективності у Інтернеті, маючи на меті підірвати будівлю російського посольства або заподіяти шкоду послу РФ.

За словами прокурора, в ході підготовки до теракту обвинувачений тричі приїжджав до будівлі посольства Росії в Лондоні для відео- та фотозйомки.


15 березня 2014 року поліція провела обшук в будинку Безкоровайного в Лутоні, де виявила чорновий варіант заяви для преси, який він планував опублікувати після здійснення теракту.

У тексті заяви йшлося: «Незважаючи на постійне прикриття і спостереження з боку Скотленд-Ярду, російському посольству в Лондоні не вдалося уникнути руйнування. Заходи безпеки виявилися марними. Ніхто не може уявити, що відбудеться в Москві, Санкт-Петербурзі, регіональних центрах, якщо ми передислокуємо бійців, які будуть просто трощити все навколо».

Прокурор переконаний, що поштовхом до такий дій обвинувачуваного став конфлікт в Україні, що змінив погляди українця на радикальні.

Разом з тим, Вадим Безкоровайний своєї провини не визнає. Участь у судових слуханнях обвинувачуваний веде за допомогою відеозв'язку з в'язниці.

Як повідомляється, українця заарештували в передмісті Лондона, Лутоні, 15 березня 2014 року через використання фальшивих документів.

Нагадаємо, у Варшаві принесли труну до посольства РФ, щоб привітати Путіна з днем народження. Крім того, з’явилося відео з п'яним аташе посольства РФ, який потрапив у ДТП.

comments powered by HyperComments

Последние