ВЕРХОВНА РАДА РАТИФІКУВАЛА УГОДУ З КІПРОМ ПРО МОРСЬКЕ ТОРГОВЕЛЬНЕ СУДНОПЛАВСТВО

05.11.2015 08:58

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про морське торговельне судноплавство"

 

 Про це повідомляє інформаційне управління Верховної Ради України.

За відповідне рішення проголосувало 247 народних депутатів.

Угоду підписано 8 листопада 2012 року в м. Нікосія. ЇЇ положення застосовуються на території України та території Республіки Кіпр, включаючи їхні територіальні моря.

Відповідно до статті 6 Угоди кожна Договірна Сторона забезпечує суднам іншої Договірної Сторони у своїх портах та територіальних водах під своєю суверенною юрисдикцією таке ж ставлення, як і до своїх власних суден у частині нарахування портових зборів та податків, доступу до портів, користування послугами порту, використання портових засобів для завантаження й розвантаження вантажів і для посадки й висадки пасажирів, здійснення звичайних комерційних операцій та користування всіма відповідними послугами. Договірні Сторони вживають відповідно до свого національного законодавства усіх можливих заходів для скорочення часу перебування суден у своїх портах і спрощення адміністративних та інших формальностей, чинних у цих портах.

Угода набирає чинності через тридцять днів з дати отримання Договірними Сторонами дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

Законопроект зареєстровано за №0063.

comments powered by HyperComments

Последние