НА КИЇВЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ГАСИТИ 7 ЛОКАЛІЗОВАНИХ ОСЕРЕДКІВ ТЛІННЯ ТОРФУ

04.11.2015 22:29

Станом на 07 год. у 6 районах Київської області здійснюється гасіння 7 локалізованих осередків тління торфу на загальній площі близько 35,5 га.
Про це повідомляє прес – служба ДСНС України
Зазначається, що торф горить у Вишгородському районі (с. Савенки – 5 га.), Бородянському районі (с. Бабинці – 13,3 га., с. Берестянка – 6,8 га.), Баришівському районі (с. Недра – 2,4 га.), Іванківському районі (с. Запрутка- 1,4 га.), Броварському районі (с. Бобрик – 0,2 га.) та Переяслав-Хмельницькому районі (с. Вовчків – 6,4 га.).
У цілодобовому режимі від ДСНС залучено 171 чол. та 64 одиниць техніки.
У прес – службі зазначають, що радіаційний фон у м. Києві та Київській області знаходиться  у межах норми та складає в середньому 10-11 мікрорентген на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 30 мікрорентген на годину).
Радіаційний фон у Зоні відчуження складає в середньому 23 мікрорентгени на годину (безпечний рівень радіаційного фону до 50 мікрорентген на годину).
Головне управління Держсанепідслужби у м. Києві та Державна установа «Київський міський лабораторний центр Держсанепідслужби України» повідомляють, що у зв’язку з покращенням ситуації відносно забруднення атмосферного повітря, пов’язаного з тлінням торфовищ, продовжують проводити дослідження атмосферного повітря на селищній території (об’єкти житлового фонду, громадських будівель та споруд, установ соціального, культурного та побутового призначення) у плановому режимі (два рази на місяць).
Центральна геофізична обсерваторія проводить постійно цілодобові спостереження за станом атмосферного повітря на стаціонарних постах, які розміщені на вулицях м. Києва із великим потоком автотранспорту.
Варто зазначити, що середньодобові концентрації на всіх постах спостереження по сірчистому ангідриду не перевищують граничнодопустимі показники. Реєструються перевищення середньодобових граничнодопустимих концентрацій (ГДКс.д.) в атмосферному повітрі по: оксиду вуглецю в 1,5 рази на посту (пр. Перемоги, 98/2); діоксиду азоту - на всіх постах в 1,75-4,25 рази; формальдегіду - на всіх постах в 1,3- 2,3 рази, крім постів на вул. Попудренка, 50, просп. Науки, 37.
Перевищення середньодобової ГДК на стаціонарних постах спостереження здебільш пов’язане з забрудненням атмосферного повітря автомобільним транспортом.
Характер погоди не сприятиме розсіюванню шкідливих речовин в атмосферному повітрі.
Лабораторні дослідження продовжуються, у випадку погіршення ситуації буде негайно оповіщено населення та Київську міську державну адміністрацію.

comments powered by HyperComments

Последние