ПІДОЗРЮВАНИЙ В АВІАКАТАСТРОФІ ІЛ-76 ГЕНЕРАЛ В.НАЗАРОВ У ЛИСТОПАДІ ПОСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ

03.11.2015 12:12

Підозрюваний у катастрофі літака ІЛ-76 генерал-майор Віктор Назаров згідно рішення суду має ознайомитися з матеріалами кримінального провадження до 12 листопада поточного року.
КИЇВ. 2 листопада. УНН. Сторона захисту генерал-майора Збройних сил України Віктора Назарова, підозрюваного у службовій недбалості, яка призвела до авіакатастрофи ІЛ-76, повинна завершити ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 12 листопада. Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, повідомляє УНН.
Так, 29 жовтня, Печерський районний суд міста Києва розглянув та задовольнив клопотання представника потерпілих щодо встановлення стороні захисту строку для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження за підозрою генерал-майора Віктора Назарова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 425 Кримінального кодексу України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014).
Згідно з ухвалою суду, сторона захисту підозрюваного В.Назарова має ознайомитися з матеріалами кримінального провадження до 12 листопада поточного року.
Нагадаємо, 18 листопада 2014 року В.Назарову було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.425 КК України (халатність при організації перельоту роти десантників у червні 2014), яка призвела до катастрофи ІЛ-76. В результаті катастрофи загинули 40 десантників і 9 членів екіпажу.
2 червня поточного року суддя Печерського суду обмежив термін ознайомлення адвокатів В.Назарова з матеріалами кримінального провадження через ймовірне затягування процесу з їх боку. Відповідно до рішення суду, адвокати мали закінчити ознайомлення до 12 червня, проте В.Назаров змінив адвокатів, що призвело до початку нового відліку часу на ознайомлення.
Як повідомляв УНН, народний депутат і командир батальйону “Донбас” Cемен Семенченко заявив, що В. Назаров знав про операцію по знищенню літака Іл-76 мінімум за добу.
В свою чергу, підозрюваний у службовій недбалості, яка призвела до трагедії з Іл-76, генерал-майор ЗСУ Віктор Назаров зізнався, що не мав досвіду проведення антитерористичних операций, а загибель 49 військових назвав неминучою втратою.
Крім того, як раніше повідомили ЗМІ, Генерал Генштабу В.Назаров погрожував звільненням офіцерам ЗСУ, з метою приховати свою провину в загибелі військових у катастрофі Іл-76.
Також нагадаємо, у травні поточного року родичі та друзі десантників, які загинули під час авіакатастрофи Іл-76 в Луганській області, написали листа Президенту України Петру Порошенку. У своєму листі вони закликали П.Порошенко звільнити генерала Генштабу Віктора Назарова із займаної посади та взяти його під варту.
Разом з тим, підозрюваний у загибелі 49 військових генерал-майор В.Назаров досі не ознайомився з матеріалами кримінального провадження і продовжує займати посаду першого заступника начальника головного оперативного управління ГШ ЗСУ.

comments powered by HyperComments

Последние