В МОСКВІ ІНІЦІАТОР ОБШУКІВ У БІБЛІОТЕЦІ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ВЛАШТУВАВ НОВУ ПРОВОКАЦІЮ

02.11.2015 19:23

 У Москві в Український культурний центр намагався пройти московський депутат Дмитро Захаров. Про це повідомив у своєму мікроблозі Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає УНН.
"Національний культурний центр України в Москві сьогодні прийшли несподівані гості – той самий московський депутат Д.Захаров і російські ЗМІ. Хотіли шукати екстремістські книги. Знайшли дітей, які навчалися в українській недільній школі. Переключитися з книг на дітей поки не зважилися", – написав П.Кликин.
За словами глави МЗС України, такі візити є провокативними і неприпустимі.
"Після приїзду поліції гості пішли. Дітям нічого не загрожує. Ми на зв'язку з МЗС РФ. Подібні візити – чиста провокація і неприпустимі", – зазначив П.Клімкін.
Нагадаємо, 28 жовтня в Бібліотеці української літератури пройшли обшуки, а потім її директор Наталя Шаріна була затримана. У неї були вилучені 150 книг і брошур.
За інформацією Слідчого комітету, стосовно директора бібліотеки порушено кримінальну справу за статтею 282 КК РФ (розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності). Приводом для порушення справи, згідно із заявою СК РФ, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, який було визнано судом екстремістським матеріалом і заборонено до використання.

comments powered by HyperComments

Последние