В МЗС ПІДТВЕРДИЛИ: ДО НИХ НАДХОДИВ ЛИСТ ІЗ ПОГРОЗАМИ ВІД ШОКІНА

31.10.2015 03:18

Міністерство закордонних справ надало "Європейській правді" документальне підтвердження  того, що генеральний прокурор Віктор Шокін надсилав до них лист з погрозами порушити кримінальне провадження проти посадовців МЗС.
Копії документів, які не містять грифів обмеженого доступу, "Європейська правда" отримала через запит про надання публічної інформації, який ми надіслали минулої п’ятниці.
Варто зазначити, що ідентичний запит було спрямовано на адресу Генеральної прокуратури, але там не виконали вимоги закону "Про доступ о публічної інформації" і наразі не надали жодної відповіді на наш запит.
Як повідомляла "Європейська правда", лист Шокіна на ім’я міністра Павла Клімкіна був надісланий через дії МЗС на виконання Плану дій візової лібералізації з Євросоюзом.
Як свідчить документ, наданий МЗС, Шокін впевнений, що міністерство діє "не з метою виконання Плану дій щодо лібералізації візового режиму, а на дискредитацію органів державної влади та конкурсу на зайняття адміністративних посад в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі".
У своєму листі Шокін стверджує, що у діях МЗС "вбачаються ознаки правопорушення, спрямованого на підрив авторитету органів державної влади", і інформує, що ГПУ має намір "прийняття рішення про наявність в їхніх (працівників МЗС) діях складу кримінальних правопорушень".

comments powered by HyperComments

Последние