СТВОРЕННЯ САЙТІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, МЕНЕДЖМЕНТ ТА УПРАВЛІННЯ

29.10.2015 01:40

У залежності від функцій, які повинен виконувати сайт, в його структурі передбачаються різні інформаційні розділи, для функціонування яких розробляються відповідні програмні блоки. Ці блоки забезпечують виведення інформації на сайті в Івано-Франківську і дають можливість адміністратору додавати і редагувати матеріали.

Блок каталогу товарів може вирішувати різні за складністю та функціональності завдання - від простої електронної вітрини, до розгалуженої структури з системою фільтрів і пошукових елементів. Головні вимоги до даного блоку - інформативність представлення товарів, а так само зручність навігації і пошуку потрібних товарів. Розробка сайтів Івано-Франківськ має програмуватись з системою управління сайту та мати адмін-панель керування сайтом в режимі онлайн.

Залежно від обсягу товарних позицій структуру каталогу можна розбивати на розділи та підрозділи необмеженої вкладеності. Кожен розділ каталогу може мати текстовий опис товарної групи, редаговане за допомогою візуального редактора.

Товарний розділ містить список товарів з функцією перегортання по сторінках. У разі якщо кількість товарів у розділі велике, є можливість виведення фільтрів за певними ознаками товарів. Кожен розділ каталога може мати товари з унікальним набором полів. Це дає можливість представляти в одному каталозі різні за типом товари з різноманітними характеристиками і властивостями.

Картка товару містить, крім полів з характеристиками товару, докладний опис, редаговане за допомогою візуального редактора, а так само фотографії даного товару.

Інтерфейс каталогу дозволяє гнучко налаштовувати параметри виводу окремих полів в списках товарів, в картці товару і в пошукових фільтрах.

Наповнення каталогу також проводиться за допомогою адміністративного інтерфейсу. При цьому доступні функції створення, редагування, видалення розділів і товарів, редагування описів, завантаження фотографій з автоматичним перетворенням до потрібних розмірів і компресією.

Контент-менеджер - наріжний камінь будь-якого сучасного сайту. Саме він дозволяє управляти структурою розділів - додавати нові пункти меню, розміщувати на сайті тексти, форматувати їх, завантажувати фотографії та схеми. Створення сайтів Івано-Франківськ передбачає посаду контент-менеджера інтернет-проекту, що буде підтримувати веб-сторінку та її наповнювати щодня.

Якщо сайт містить в основному інформаційні матеріали та ілюстрації, то за допомогою контент-менеджера ви зможете самостійно (або доручити це нам) розвивати і нарощувати його структуру без обмежень. Можна додавати нові розділи, в кожному розділі можливо створювати підрозділи без обмеження вкладеності. Порядок проходження розділів можливо змінити в режимі сортування, або ж перемістити розділ у будь-яке місце існуючої структури сайту.

Кожен розділ має містити текстовий інформацію, що редагується за допомогою візуального текстового редактора, який надає широкі можливості по форматуванню тексту - зміна стилів шрифту та абзацу, створення списків, вставка посилань на інші сторінки або на зовнішні сайти, робота з таблицями.

comments powered by HyperComments

Последние