ДРОВА СОСНОВІ І БЕРЕЗОВІ

29.10.2015 00:58


 


Наша компанія працює на ринку з 1995 року.

Основний напрямок діяльності компанії - постачання промислового електроустаткування.

З дня свого заснування ми спеціалізуємося на поставках, продажу та ремонті електродвигунів всіх типів, запчастин до них, і іншого електротехнічного обладнання. Дивіться детальніше " ДРОВА СОСНОВЫЕ И БЕРЕЗОВЫЕ В НОВОСИБИРСКЕ "
У нас відкрито власне виробництво: продаж пилорам та деревообробного обладнання.
Крім цього здійснюємо постачання і продаж промислових вентиляторів, теплотехніки, насосів та силових трансформаторів.

Гарантія високої якості, надійність продукції, що поставляється, конкурентоспроможна ціна і клієнтоорієнтованість дозволяють нам виступати надійним партнером.

Ми готові до довгострокового, ефективному співробітництву, пропонуємо гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до партнерів.

Дрова з Доставкою по Місту від 2 кубів
Напевно, кожен з нас не любить мерзнути Взимку, воліє їжу, готувати на натуральному вугіллі і не представляє Життя свою без Каміна і російської печі! Колоті Березові Дрова 1250 рублів за куб, а також Чурки по 1500 рублів за Куб, маються Соснові Дрова Сухі пилина на пилорамі по 880 рублів за куб!
А також доставляємо різних сипучих Матеріали з Кар'єрів: Пісок, Щебінь, Відсів, Шлаки, Чорнозем, Грунт, Перегній, Бут, Вугілля з Белово і т.д! Організуємо також прибирання і вивезення снігу, Сміття Камазом, ЗІЛом і навантаження Відходів фронтальні навантажувачі, а також здійснює доставку своїм транспортом Цеглини і Розчину Бетону Міксером! Ціни на Сипучі Матеріали Договірні в Залежності від району та обсягу вантажу

comments powered by HyperComments

Последние