БУДІВЕЛЬНІ ЛІСИ

29.10.2015 00:21

Про підприємстві - наша компанія має три виробничі ділянками в Брянській і Калузькій областях. На цих заводах виготовляються вироби з металу будь-якої складності в самі стислі терміни і за сучасними технологіями. Маючи великий досвід у сфері: виробництва, реалізації продукції, розробки, проектування та організації логістики наш колектив готовий виконати будь-яке поставлене перед ним завдання. Керуючись принципом "Клієнт завжди правий" і дотримуючись гаслу - "Технології на службі якості" ми досягли оптимальних економічних і технологічних показників. Дивіться детальніше " строительные леса ".   Які в свою чергу множаться на максимально стислі терміни виконання замовлення і найвищою мірою орієнтований на клієнта персонал компанії, що в підсумку і дає взаємовигідний результат.

Будівельні ліси - це спеціальні металеві конструкції каркасно-рядних систем, які призначаються для облаштування будівельних риштувань і зведення всіляких опалубних споруд. Бувають безліч видів будівельних лісів, які відрізняються за різними ознаками. Але найпоширенішими вважаються рамні, клинові, хомутові й штирові лісу. Наш завод об'єднує в собі декілька виробничих комплексів, які розташовуються на території Брянської і Калузької областях, і має декілька складських і офісних точок в таких містах як Подольск, Калуга, Серпухов, Самара, Брянськ і Унеча

Рамні лісу, виготовлені на нашому підприємстві розрізняються на 4 види. ЛРП 2000-20 виробляється із сталевої труби квадратного перетину, встановлюється на висоту до 20 метрів. Решта видів рамкових лісів встановлюють до 40, 60 і 100 метрів в залежності від товщини стінки і діаметра труби яку застосовують при зварювання несучих рам.

comments powered by HyperComments

Последние