ТУРЕЦЬКА ПОЛІЦІЯ ШТУРМУВАЛА ОПОЗИЦІЙНИЙ МЕДІАКОНЦЕРН

29.10.2015 13:58

За кілька днів до парламентських виборів турецька поліція захопила будівлю, де розміщуються канали Kanalturk та Bugun TV, критично налаштовані до влади у Туреччині.

За кілька днів до парламентських виборів у Туреччині в середу, 28 жовтня, поліція штурмувала головний офіс медіаконцерну Koza Ipek у Стамбулі. Як повідомляє агенція AFP, поліцейські взяли під контроль два телеканали - Kanalturk та Bugun TV. Зараз вони знаходяться під контролем призначеного судом керуючого майном, на користування та розпорядження яким накладені обмеження. Окрім того, сили безпеки використали водомети проти десятків демонстрантів перед будівлею, у якій знаходяться канали Kanalturk та Bugun TV, зазначає Reuters.
Концерн Koza Ipek, який також задіяний у гірничій справі та енергетичному секторі, пов'язаний з ісламським проповідником Фетхуллахом Гюленом. 26 жовтня суд ухвалив рішення щодо примусового управління майном концерну через обвинувачення в пропаганді та фінансуванні тероризму. Невдовзі після цього влада встановила контроль над 22-ма дочірніми структурами групи Koza Ipek. Керівництво групи заперечує ці обвинувачення.
Як відомо, у неділю, 1 листопада, у Туреччині відбудуться парламентські вибори.

comments powered by HyperComments

Последние